Basın Odası

Haberler

13.07.2016
HYSTER, TSM GLOBAL İLE TÜRKİYE YATIRIMLARINI HIZLANDIRIYOR
Dünyanın en geniş ürün gamına sahip forklift, istif makinesi ve liman ekipmanları üreticilerinin başında gelen Amerikan HYSTER, yeni bir yapılanma ile Türkiye’deki iş ortağı TSM GLOBAL ile başladığı büyüme ve yatırım atağına daha yüksek bir ivme kazandırma kararı aldı.
Devamını Oku
06.06.2016
JAPON DEVİ YANMAR İŞ MAKİNELERİ ŞİMDİ TSM GLOBAL İLE TÜRKİYE VE BÖLGE ÜLKELERİNDE
TSM GLOBAL, büyüme stratejisi çerçevesinde Türkiye’nin iş makinesi pazarında her yıl talebi artan mini ekskavatör ve mini yükleyici ürün gamını Yanmar markası ile portföyüne kattı.
Devamını Oku
05.06.2016
ANKOMAK’TA TSM GLOBAL ÇIKARMASI
Bu yıl 21.’si düzenlenen ANKOMAK Fuarı’na katılan TSM GLOBAL, yeni marka ve ürünleriyle müşterilerini buluşturdu.
Devamını Oku
20.07.2015
HYSTER WAREHOUSE EĞİTİMİ İTALYA’DA YAPILDI
Hyster warehouse ürün grubuna katılan yeni modeller ve mevcut ürün gamı ile ilgili olarak İtalya’da düzenlenen satış eğitim programı tamamlandı. Eğitime katılan TSM GLOBAL Hyster satış ve pazarlama ekibi 4 gün süren program sonrasında “eğitim sertifikası” almaya hak kazandı.
Devamını Oku
03.07.2015
HYSTER’DEN STANDARTLARI YÜKSELTEN AKÜLÜ FORKLİFT SERİSİ: XNT
Dünyanın önde gelen full-line forklift üreticisi Hyster, geliştirdiği yeni XNT serisi 3 tekerlekli forkliftlerle standartları belirlemeye devam ediyor.
Devamını Oku
13.06.2015
TSM GLOBAL TRABZON BAYİİ YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI
TSM GLOBAL Trabzon Bölge Bayii Lider Makine’nin yaklaşık 2000 metrekare açık 2000 metrekare kapalı alana sahip makine satış, yedek parça, servis, eğitim merkezi ve showroom’dan oluşan yeni hizmet binası düzenlenen törenle açtı.
Devamını Oku
10.05.2015
TSM GLOBAL’DEN KOMATEK ÇIKARMASI
KOMATEK 2015 Fuarı’nda yeni ürünleri ve modelleri ile müşterileri ile buluşan TSM GLOBAL, fuarı ziyaretçi sayısı ve gösterilen ilgiden memnun tamamladı.
Devamını Oku
06.05.2015
SUMITOMO 6 SERİSİ SR HİDROLİK EKSKAVATÖR EĞİTİMİ YAPILDI
Sumitomo’nun yeni 6 Serisi Short Radius (SR) model hidrolik ekskavatörleri için düzenlenen geniş katılımlı eğitim programı Ankara Bölge Müdürlüğü Eğitim Merkezi’nde tamamlandı.
Devamını Oku
02.05.2015
TSM GLOBAL’DEN ANKARA’YA BÜYÜK YATIRIM
TSM GLOBAL Turkey Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. yaklaşık 3.500 metrekare kapalı alana sahip satış, servis, yedek parça, show-room ve eğitim merkezinden oluşan yeni “Ankara Bölge Müdürlüğü” tesislerini düzenlenen törenle açtı.
Devamını Oku
15.07.2014
İŞ MAKİNASINDA LİDER MARKA SUMITOMO TSM GLOBAL İLE TÜRKİYE PAZARINDA
Dünyada paletli ekskavatör ve asfalt serme makinesi üretiminde söz sahibi Sumitomo markası, TSM GLOBAL TURKEY MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. çatısı altında Türkiye’de satılmaya başlıyor. 400 yıllık geçmişe sahip Japonya’nın 3’üncü büyük holdingi Sumitomo, pazar liderliğini hedefliyor.
Devamını Oku