Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir Dünya Markası Hyster’den Elektrikli Forklift Çözümleri

Dünyanın önde gelen 1 tondan 56 tona kadar forklift, istif ve depo içi makineleri ile liman ekipmanları üreticisi Hyster, elektrikli forklift çözümleri ile de fark yaratıyor.

İleri teknolojisi ile önde ve öncü olan Hyster mühendisliği, geliştirdiği akılcı tasarım ve çözümlerle farklı sektörlerin ihtiyacı çözümleri bir arada sunuyor. Güçlü ve uzun ömürlü tasarımı ile bilinen Hyster forkliftleri, günümüzde kanıtlanmış performansını uzun yıllardır üretmekte olduğu elektrikli forklift ürün grubu ile pekiştirirken geleceğin teknolojisini bugünden müşterilerine sunuyor. Lityum iyon akü teknolojisi, kolay akü değişimi, tek noktadan servis bakım imkânı, uzun vardiya sürelerine uygun kapasitesi, ileri güvenlik tedbirleri ve mükemmel operatör konforu gibi daha pek çok bileşeni ile fark yaratan Hyster forkliftleri, sürdürülebilir verimlilik için doğru tercih olmaya devam ediyor.

Hyster Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Forklift; J5.5 XN-6

Bu güçlü, dört tekerlekli, karşı dengeli, elektrikli forkliftler, özelleştirilebilir performans ayarları ile mükemmel bir manevra kabiliyeti ve düşük işletim maliyeti sağlıyor. Böylece enerji verimliliği ve performans arasında mükemmel bir denge kuruyor. Hem iç hem dış mekanlarda çalışmak üzere tasarlanmış J5.5 XN-6 elektrikli forkliftler, metal, kereste, içecek, şişeleme, kâğıt, kâğıt hamuru ve otomotiv endüstrileri için dizel forklift benzeri bir performans ile birlikte düşük enerji tüketimi sunuyor.

Güçlü Konstrüksiyon ve Kanıtlanmış Bileşenler

J5.5 XN-6 serisinin sağlam ve oldukça güçlü konstrüksiyonunda mükemmel yük elleçlemesi için ağır işe uygun bir sütun ve aks yer almaktadır. Hyster mühendislerince bu yapısıyla zorlu iç ve dış mekân uygulamalarındaki yükleri taşımak için tasarlanmıştır.

Kalitesi ve dayanıklılığı kanıtlanmış bileşenleri, VSM (Araç Sistem Yöneticisi) sistemi, yüksek verimli sızdırmazlık elemanları, AC motorları, yalıtılmış elektrik konnektörleriyle birlikte J5.5 XN-6 serisi elektrikli forkliftler uzun vadeli güvenilirlik ve dayanıklılığı garanti ediyor.

Segmentinin En Hızlısı

J5.5XN-6 serisi, yüksek kapasitesiyle ağır işlerde çalışmaya uygun olup, yük yana kaydırma özelliği ile operatörlerin yük elleçlemesinde kendinden daha emin ve üretken olmasına imkân veriyor. Yüksek performans ayarı, üstün bir denge sunuyor. Forklift ayrıca dizel forklift performansını yakalamak için sınıfının en yüksek sürüş hızını (yüksüz 21 km/s) ve 0.44m/sn’lik etkileyici bir maksimum yüklü kaldırma hızını bir arada sunuyor. Bu özelliği ile üretim hızınızı artırırken verimliliğinizi de artırmış oluyor.

AC Çekiş Motoru

Çift 10 kW AC ön tekerlek çekiş motorları yumuşak bir hızlanma, hızlı sürüş ve hızlı yön değiştirme imkânı sağlıyor. Rejeneratif frenleme ve güçlü kaldıraç motorunun birleşimi ile J5.5 XN-6 serisi forkliftler, en zorlu uygulamalarda güçlü elleçleme kapasiteleri sunuyor. Sıfır dönüş açılı direksiyon aksı ve çift AC tahrik motoru, kompakt ölçüleri ile alanın kısıtlı olduğu dar koridorlarda mükemmel manevra kabiliyetini beraberinde getiriyor. Sürücü, 4.161 mm’ye kadar dar koridor istifleme genişliklerinde 4 tonluk model ile forklifti yerinde döndürebiliyor, rahatlıkla kullanabiliyor.

Forklift Sistem Yöneticisi (VSM 4)

VSM, forkliftin çalışmasını izler, anahtar bileşenlerin korunmasına yardımcı olur, performans ayarlarını uygulamaya özel gereklilikleri karşılamak için düzenler.

Uzun Hizmet Ömrü

J5.5 XN-6 serisi forkliftler AC motorları gibi neredeyse hiç bakım gerektirmeyen bileşenleriyle 1.000 saatlik kullanıma kadar tam servis kontrolüne ihtiyaç olmaması anlamına gelmektedir. VSM ve CANbus veri yolu teknolojisi, olası sorunların daha hızlı tespitini ve çözümüne imkân sunar. Standart 2.000 saatlik veya bir yıllık garanti ve 4.000 saatlik veya iki yıllık güç aktarım sistemi garantisi gibi opsiyonlar yanı sıra programlanabilir bakım hatırlatıcısı gibi çözümler ile de işletme süreçlerinizin daha rahat olmasını sağlar.

Bize Ulaşın!