Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Deponuzda Verimliliği HYSTER İle Arttırın

Dünyanın önde gelen forklift, depo ve liman ekipmanları markası Hyster, gelişen lojistik ve depolama pazarı için sunduğu yenilikçi ve çevreci ürünleri ile verimliliği arttırıyor.

TSM GLOBAL çatısı altında Türkiye pazarına sunulan Hyster marka forklitf, depo içi ve liman ekipmanları 1 tondan 54 tona kadar ulaşan geniş ürün gamı ile tüm depolama ve lojistik sektörüne toplam çözümler sunmaktadır. Özellikle ülkemizde gelişen lojistik sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek kapasiteli ve yüksek erişimli depolar için ürün grubu ile dikkat çeken Hyster, yeni Reachtruck modelleri ile ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Hyster’in yeni 1,4 Tondan 2,5 Ton  a kadar kapasiteye sahip R1.4, R1.6, R2.0 ve R2.5 modelleri mükemmel tasarımı rakipleri ile fark yaratırken, inanılmaz çevrim hızı ile dikkat çekmektedir. 14 km/s yürüyüş hızına ulaşan yeni seri 0.8 m kaldırma hızı ile de iş çevrim süresini azaltmıştır. 12.50 m’ye ulaşan yük erişimi ekstra güçlü ve stabil mastı sayesinde güvenli ve kolayca yapılmaktadır. Mast geçişlerindeki titreşimsiz yapı yük dengesini korumakta ve olası yük düşmesi gibi kazaları da önlemektedir. Özel tasarlanan mast yapısı geniş görüş alanı sunmaktadır.

Yeni Reachtruck serisi 1.671 mm’lik dönüş yarı çapı ve yüksek manevra kabiliyeti ile dar koridorlu depolarda mükemmel bir performansla çalışmaktadır 180 ve 360 derece seçeneklerine sahip direksiyon sistemi yanı sıra fonksiyonel dokunmatik ekranı ile operatörün makine ile ilgili tüm verilere kolayca ulaşmasına imkan tanımaktadır.

Uzun Çalışma Süresi
Geliştirilen yeni konsept sayesinde yüksek kapasiteye sahip akü sistemi Hyster’in uzun saatler boyunca kesintisiz çalışmasını sağlamaktadır. 14 kW’lık kaldırma 6 kW’lık yürüyüş motoruna sahip Hyster Reachturck serisi, 48 V/420 Ah değeri ile 48 V/930 Ah değerleri arasındaki akü değerleri ile vardiya çalışma sistemine uygun kapasiteyi sunmaktadır.

Kesintisiz çalışmayı sağlayan bir diğer özellik ise kolay servis erişimine sahip kompakt tasarım. Hyster servis hizmetinin kısa sürede sağlanabilmesine olanak tanıyan tasarımı sayesinde tüm komponentlerin bakım ve onarımı kolayca yapılabilmektedir.

Hyster’in yeni tasarımı tüm bu avantajlarının yanı sıra üstün güvenlik tedbirleri sayesinde de konforlu ve güvenli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Yürüyüş motoru emniyet pedalı, geri vites sinyali, özel tasarlanan mast yapısı ile geniş görüş açısı gibi özellikler operatörün depo içindeki yoğun çalışma koşullarında dahi güvenle çalışmasına imkan tanımaktadır.

Rahat ve ayarlanabilir koltuk ve yine ayarlanabilir direksiyon sayesinde operatör makineyi daha rahat kullanmaktadır. Geniş ayak kullanım alanı sayesinde operatörün dizleri ön tarafa dayanmamaktadır.

Bize Ulaşın!