Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Growtech Eurasıa’da YANMAR Etkisi

Dünyanın önde gelen iş ve istif makinesi markalarını tek çatı altında toplayan TSM GLOBAL, bu yıl 16.’sı düzenlenen Growtech Eurasia Fuarı’nda Yanmar markası ile katıldı.

Antalya Expo Center Fuar Merkezi’nde 30 Kasım – 3 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenen Growtech Eurasia Fuarı’na katılan TSM GLOBAL, Yanmar markasına ait mini grubu ürünlerini sergiledi.

TSM GLOBAL standında Japon Yanmar mini ekskavatör modelleri ViO17U, SV18, SV26, ViO38U, ViO57U ve ViO80U sergilenirken, mini damper modeli CR12B ve mini yükleyici modeli V7 de yine ziyaretçilerin beğenisine sunulan diğer modeller oldu. Fuarda ayrıca Iteco’nun IT12180DE model 4×4 makaslı personel yükseltici platformu da sergilenen bir diğer ürün oldu.

Fuarda sergilenen Yanmar’ın ileri teknoloji ve mükemmel tasarımı ile dikkat çeken V7 mini yükleyici modelinin yanı sıra özellikle kompakt yapısı ve performansı ile öne çıkan ViO17U ve SV18 model paletli mini ekskavatörleri büyük ilgi gördü. Bu modellerin yanı sıra 4 ton sınıfı ViO38 ve 5 ton üstü sınıfı ViO57 model ekskavatörleri ile yine mini damper CR12B model ürünlerini de ziyaretçiler inceleme fırsatı buldu.

Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği TSM GLOBAL standında sergilenen Yanmar ürün gurubu yıkım sektöründen, peyzaj ve çevre düzenlemelerine, tarımdan ormancılığa, inşaattan şehir içi uygulamalara kadar birçok alanda kullanılan modelleri ile ziyaretçilerden tam not aldı. Mini ekskavatörler ve yükleyiciler özellikle güçlü ve ekonomik motor ve mükemmel tasarımı ile rakiplerine fark atarken, Yanmar, dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimli kendi markasını taşıyan motoru ile kullanıcıların tercihi olmaktadır.

Bize Ulaşın!