Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER’den Standartları Yükselten Akülü Forklift Serisi: Xnt

Dünyanın önde gelen full-line forklift üreticisi Hyster, geliştirdiği yeni XNT serisi 3 tekerlekli forkliftlerle standartları belirlemeye devam ediyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de akülü forklift modellerine yönelik artan talep geçmişten günümüze gelen ARGE çalışmaları ile birleşerek Hyster’in yeni ürün gamını oluşturdu. Özellikle dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti ve iş çevrim hızı ile dikkat çeken Hyster J1.6-J2.0 XNT serisi akülü forkliftler, 3 tekerlekli forklift sınıfında dengeleri alt üst etmeyi hedefliyor.

Çalışma şartları akülü forklift kullanımına uygun işletmeler, özellikle düşük işletme maliyetleri nedeniyle yatırım tercihlerini akülü forkliflere kaydırırken bu alandaki performansı da gözetmek durumundalar. İşte bu noktadan hareketle yüksek performanslı ürünler üreten Hyster, XNT serisini müşterilerinin beğenisine sundu.

Düşük bakım maliyeti, rakiplerine oranla yüksek performans değerleri, üzerindeki standart donanımları açısından pek çok konuda rakiplerine üstünlük yaratan Hyster XNT serisi 3 tekerlekli forklitfler standartları yeniden belirledi.

ZORLU ÇALIŞMA KOŞULLARINA UYUMLU TASARIM
IP 65 koruma sınıfı ile segmentindeki en yüksek değere sahip olan XNT serisi Hyster akülü forkliftleri, kullanıcılarına kapalı alanların yanı sıra zorlu dış sahalarda da rahat ve güvenli çalışma imkânı sunmaktadır. Akıllı enerji kullanma sistemi, akü geri besleme sistemi, otomatik park fren sistemi ve rampa tırmanma kapasitesi gibi pek çok özellikle dikkat çeken XNT serisi, başta yoğun operasyon temposuna sahip sektörler olmak üzere akülü forklift pazarında büyük beğeni topladı.

Segmentinde 3 metrelik koridor aralığında çalışabilen tek makine olan XNT serisi, aynı zamanda maksimum yükseklikteki minimum tonaj kaybı ile rakiplerinin ciddi anlamda önüne geçmiştir.  Kapsamlı özel display ekranı sayesinde her türlü performans ayarları için, kullanıcılarına servis gerektirmeden ulaşım imkânı tanımaktadır.

Ergonomik tasarımı ve rakiplerine nazaran birçok artıları bulunan Hyster XNT serisi üç tekerlekli forkliftler, özellikle yoğun operasyonlarda hizmet veren sektörlerde büyük beğeni toplarken operatörlerin de ilk tercihi olmaktadır.

Bize Ulaşın!