Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER’den Yeni Kompakt İstifleyici Serisi

TSM Global Forklift, İstif ve Liman Makinaları Kilit Müşteriler ve Satış Müdürü Mustafa Becerik, yeni seri hakkında şunları söyledi: “Yeni Hyster kompakt istifleyiciler, hareket alanı sınırlı olan uygulamalarda ve bilhassa dar koridorlarda hakimiyet ve manevra kolaylığı sağlamaktadır.  Çok yönlü S1.0E-1.2E serisi 1.2 tona varan yükleri 2.38 metre yüksekliğe kadar, daha hafif yükleri ise 4.18 m yüksekliğe kadar kaldırabiliyor. Bu yeni istifleyici serisi hem güvenilirlik sunuyor hem de daha az enerji tüketerek işletme maliyetlerini aşağıya çekiyor.”

Operatörlerin malları daha az hasarla ve daha hızlı depolamasına ve çıkarmasına imkan tanıyan bu seri sayesinde, süpermarketlerin veya perakende operasyonlarının, depolama alanlarında verimlilik artışından yararlanacağı düşünülmektedir.

Mustafa Becerik ayrıca şunları ekledi: “Yeni Hyster kompakt istifleyiciler çok sayıda kullanım alanına sahip. Mal kabul ve tanzim alanlarına malların yerleştirilmesi veya alınması, montaj operasyonları, üretim süreçleri veya hat besleme operasyonları için ideal makinalardır. Ayrıca, sipariş toplama için çatalları ergonomik bir çalışma yüksekliğine ayarlamak da mümkündür.”

Etkin görüş açıları sayesinde operatörler daha hızlı çalışabilir ve yükleri alırken veya yerleştirirken çatalları net bir şekilde görebilirler. Hassas kaldırma kumandaları da işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesine ve ürün hasarının azaltılmasına katkıda bulunur.

Elektrikli parçalardaki su geçirmez soketler, tüm Hyster depo içi ekipmanlarında sunulduğu gibi, genel güvenliği arttırırken servis kolaylığı sunar. Operasyonların ihtiyacına göre şifreli tuş takımı erişimi, soğuk hava depolarında kullanım uygunluk, yük ve çekiş tekeri çeşitliliği, kablosuz erişimli veya kablosuz takip özellikli ve benzeri birçok opsiyon ile pazara sunulan yeni S1.0E-1.2E serisi Hyster istifleyicilerin şaseleri de Hyster’in sloganı olan “sağlam makinalar” söylemine uygun, dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Bize Ulaşın!