Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SUMITOMO’dan Tsm Global’e Satış Sonrası Hizmetler Ödülü

TSM GLOBAL, Sumitomo tüm dünyada uyguladığı kriterlere göre sunduğu üstün satış sonrası ve servis hizmetleri nedeniyle bu yıl da Distribütör Ödülü’ne layık görüldü.

Geçen yıl gösterdiği servis başarısı ile müşterilerinden tam not alan TSM GLOBAL’in bu başarısı, Sumitomo tarafından global distribütör ağı standartlarında yapılan değerlendirme ile de tescillenmiş oldu. En son 2017 yılında Sumitomo’nun tüm dünyada distribütörlerine uyguladığı yüksek standartlar ve servis kalitesi kriterleri çerçevesinde yapılan değerlendirmeler sonucu ödül kazanan TSM GLOBAL, bu yıl da “Partnership Program AAA 2018” ödülünü kazandı.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tüm dünyada getirdiği standartlarla adından söz ettiren Sumitomo, distribütör firmalara uyguladığı bu yüksek standartlarla ürün ve hizmet kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. TSM GLOBAL de bu yüksek standartlarda hizmet anlayışına ilk uyum sağlayan distribütörlerden biri olarak her yıl Japonya’da düzenlenen servis hizmetleri kalite değerlendirme yarışmalarında dereceye girmeye hak kazandı. Yüksek servis ve satış sonrası hizmetler kalitesi ile TSM GLOBAL’in bu başarısı kazandığı ödülle taçlandırılmış oldu. Geçen yıl da ödüle layık görülen TSM GLOBAL, hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Bize Ulaşın!