Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Bayi Toplantıları Sona Erdi

Pandemi tedbirleri kapsamında 3 etap halinde düzenlenen TSM GLOBAL İş Makineleri Bayi Toplantıları, İstanbul’da gerçekleştirilen toplantı ile sona erdi.

Önceki dönemlerde online olarak yapılan bayi toplantısı etkinliği, kovid 19 vaka sayılarının azalması ile birlikte üç etap halinde Adana, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirildi. Bölgesel bazda toplantıya katılan bayiler, geçen yılın değerlendirmesi yanı sıra yeni yılın hedeflerine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

TSM GLOBAL’in “müşteri memnuniyeti” temelinde geliştirdiği bayi yapısının daha da büyütülmesi ve verimli hale getirilmesi için atılacak adımların dile getirildiği toplantılarda, servis personelinin eğitiminin önemine işaret edildi. Mobil servislerin üzerinde durulduğu toplantılarda, özellikle yerinde bakım-tamir ve önleyici bakımların öneminin altı çizildi. Parça tedarikinden, servis planlamalarına, periyodik bakım anlaşmalarından, personel eğitimlerine daha pek çok konunun ele alındığı toplantılar katılımcılar tarafından çok faydalı olduğu ifade edildi.

Bize Ulaşın!