Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Mermer Fuarı’nda

Dünya markalarını tek bir çatı altında toplayan TSM GLOBAL, İzmir Mermer Fuarı’nda sergilediği ürünleri ile büyük ilgi gördü.

22-25 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katılan TSM GLOBAL standında sergilediği Sumitomo ağır hizmet ekskavatörleri, Hyster forkliftleri ile “ocaktan limana” sunduğu çözümleri ile ziyaretçileriyle buluşturdu.

TSM GLOBAL standını ziyaret eden misafirler Japon devi Sumitomo’nun mermer ocaklarınca yaygın olarak tercih edilen ağır hizmet modellerinden SH370LHD-6 ve SH490LHD-6 MASS modellerinin yakından inceleme fırsatı yakaladı. Güçlü şasesi ve mükemmel tasarımı ile mermer ocaklarındaki zorlu koşullar için özel olarak üretilen SH370LHD-6 ve SH490LHD-6 MASS modelleri, üstün özellikleriyle ziyaretçilerden tam not aldı.

Fuarda ayrıca Amerikan Hyster forkliftlerinin mermer sektörüne yönelik ürünleri müşterilerin beğenisine sunuldu. J3.0XN akülü forklift modelinin yanında H3.0XT ve H5.5FT dizel modellerinin de sergilendiği fuarda ziyaretçiler makinelerin özellikleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yüksek manevra kabiliyeti olan Hyster forkliftleri, konteyner içine doğrudan mermer plaka yükleme konusundaki özellikleri ile ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Üç gün süren fuarda sergilenen Yanmar ViO17U mini ekskavatör ile yine MTG tırnak ve kova koruyucu parçaları standın diğer dikkat çeken ürünleri oldu. TSM GLOBAL standını ziyaret eden müşteriler sunulan hizmet ve geniş ürün gamından duydukları memnuniyeti dile getirerek özellikle satış sonrasındaki TSM GLOBAL başarısının altını çizdiler.

Bize Ulaşın!