Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Satış Sonrası İle Ödül Kazandı

Kurulduğu günden bu yana satış sonrası hizmetler ve servis yapılanmasına büyük önem veren TSM GLOBAL, Sumitomo’dan üstün satış sonrası ve servis hizmetleri nedeniyle Distribütör Ödülü aldı.

Kısa sürede gösterdiği servis yapılanması ve güçlü servis anlayışı ile müşterilerinden tam not alan TSM GLOBAL’in bu başarısı, Sumitomo tarafında da ödüle layık görüldü. Sumitomo’nun tüm dünyada distribütörlerine uyguladığı yüksek standartlar ve servis kalitesi kriterleri çerçevesinde yapılan değerlendirmeler sonucu ödül kazanan TSM GLOBAL, “Partnership Program AAA 2015” ödülünü kazandı.

Tüm Türkiye geneli yayılan güçlü servis ağı ile tüm Sumitomo müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet veren TSM GLOBAL, satış sonrasında gösterdiği bu başarıyı eğitim, disiplin ve yüksek standartlardaki müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunmaktadır. Bu anlayışla hizmet kalitesini her geçen gün arttıran TSM GLOBAL, Sumitomo’nun distribütör firmalara uyguladığı yüksek standartlardaki değerlendirme kriterlerinden tam not alarak başarısını kazandığı ödül ile taçlandırmış oldu.

Bize Ulaşın!