Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL’den Komatek Çıkarması

KOMATEK 2015 Fuarı’nda yeni ürünleri ve modelleri ile müşterileri ile buluşan TSM GLOBAL, fuarı ziyaretçi sayısı ve gösterilen ilgiden memnun tamamladı.

Mayıs ayında Ankara’da düzenlenen 14. KOMATEK Fuarı’na birçok yeni ürün ile katılan TSM GLOBAL, fuarın parlayan yıldızı oldu. Özellikle lansmanını yaptığı ürünleri ile dikkatleri üzerine toplayan TSM GLOBAL, ziyaretçilerden tam not aldı.

Lansmanı yapılan ürünler arasında yer alan Sumitomo yeni 6 serisi short radius (kısa kuyruk) paletli hidrolik ekskavatörleri bu segmentteki beklentilerin de ötesinde özellikleri ile büyük beğeni topladı. Japonya’da en iyi tasarım ve en iyi operatör güvenliği ödüllerini alan SH145X-6 modelinin yanı sarı SH75X-6, SH80X-6A, SH235X-6 modellerini de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Düşük yakıt sarfiyatı, tamamen yenilenen tasarımı ve kabini, yüksek performansı ve sağlam yapısı bu yeni serinin ilk etapta sayılabilecek özellikleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sumitomo ekskavatörlerinin geleceğe yönelik yapmış olduğu teknolojik çalışmalarını ve AR-GE’sinin gücünü göstermesi açısından SH200HB-6 Hibrit Ekskavatörü de fuarda sergilenen bir diğer dikkat çeken ürün oldu.

Fuarda bir diğer lansmanı yapılan Sumitomo ürünü ise HA90-C asfalt finisheri oldu. 70 yılı aşkın süredir asfalt finisher üretimi yapan Sumitomo bu alandaki tecrübesi ve geliştirdiği teknoloji ile Japonya’da pazar lideri konumundadır. Dünyanın pek çok ülkesindeki şantiyelerde kullanılan Sumitomo finisherleri fuarda yapılan lansman ile artık Türkiye pazarına da sunulmuş oldu. Özellikle yol müteahhitlerinin ihtiyacı olan operasyonel hız avantajı HA90-C modeli ile birlikte artık müşterilerimizin hizmetine sunulmuş oldu. HA90-C, 7,5 m’ye kadar otomatik hidrolik açılım, 9 m’ye kadar tam açılım özelliklerine sahip pazardaki tek finisheridir.

Yine yol müteahhitlerine yönelik olarak geliştirilen Ammann ürün grubundaki ARX serisinin yeni iki modeli ARX90 ve ARX110 silindirlerinin lansmanı yapılan ürünler arasında yerini aldı. Gerek kapasiteleri, gerekse teknolojileriyle gerçekten pek çok özelliği bir araya getiren yeni ARX serisi tandem silindirler özellikle kamu kuruluşlarının dikkatini çeken ürünler arasında yerini aldı. Belediyelerin ihtiyaç duyduğu yüksek verim ve performansı bir araya getiren Ammann yol ve asfalt silindirleri bu özelliği ile beğeni topladı. Yine bu sene TSM GLOBAL ürün grubuna dahil olan ve pazara sunulan Ammann el kompaktörü modelleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ziyaretçilerin yakından inceleme fırsatı bulduğu el kompaktörleri teknik özellikleri ve kolay kullanım avantaji ile büyük beğeni topladı.

Yine bu fuarda Hyster ürün grubunda reach truck segmentinde yeni R1.4 modelini müşterilerimizle buluşturduk. Bunun yanı sıra 3.5, 5 ve 12 ton kapasiteli ürünlerimiz ile akülü forkliftlerimiz ile depo içi ürünlerimizden bazılarını da ziyaretçilerin beğenisine sunduk.

Bize Ulaşın!