Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL’den Kompakt Çözümler

TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulan Japon Sumitomo ekskavatörlerinin kompakt modelleri ile yine Japon mini ekskavatör devi Yanmar’ın mini ekskavatör ve mini yükleyici makineleri tüm şehir içi uygulama ve kompakt makine ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sumitomo’nun SH75X-6A ve SH80BS-6A modelleri 10 ton altı kısa kuyruk kompakt makineler olarak başta şehir içi uygulamaları olmak üzere kompakt makine çözümlerine ihtiyaç duyulan projelerde kullanılmaktadır. Yine tasarım ödüllü SH145X-6 ile SH235X-6 modelleri de yüksek tonajlı kompakt çözümler gerektiren projelerde tercih edilmektedir.

Bir dünya markası olan Japon Yanmar mini ekskavatör ve mini yükleyicileri de kompakt makine pazarına sunulan bir diğer ürün grubu. Yamar’ın geniş ürün hattında 1 tondan 10 tona kadar kompakt mini ekskavatörler bulunmakta olup, mini damperler ile mini yükleyiciler de yine bu marka altında sunulan diğer kompakt ürünlerdir. Yanmar’ın bu ürün grubunda ViO17, SV18, SV26, ViO33-6 ViO38-6, ViO50-6A ve ViO57-6A modelleri geniş kullanım alanlarına sahip modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine mini ekskavatör grubunda özel bom teknolojisi ile B7-6 Sigma modeli de bir diğer dikkat çeken modeldir. V7 ve V8 model mini yükleyicileri haricinde paletli mini damper modelleri olan C12R-B modeli yine bu grup içinde ön plana çıkan bir diğer modeldir.

Kompakt ürün grubunda sayılabilecek bir diğer markamız olan Ammann’ın ise yama silindiri modelleri ARX12, ARX16, ARX16K, ARX20, ARX23, ARX23K, ARX26, ARX26K, ARX36, ARX40, ARX40K, ARX45 ve ARX45 modelleri dikkat çeken modellerdir.

TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulmakta olan tüm bu global markaların kompakt modelleri, gerek üretim kapasiteleri, gerek güçlü ve verimli motorları, gerekse yüksek üretim kapasiteleri ile rakiplerine fark atmaktadır.

Bize Ulaşın!