Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uysal Madencilik Makine Parkını SUMITOMO İle Güçlendirdi

Trakya Bölgesi’nin önemli kömür ocağı işletmelerinden birisi olan Uysal Madencilik, makine parkına kattığı Sumitomo ekskavatörleri ile yatırımlarına devam ediyor.

Uysal Madencilik, 300’ü aşkın personeli, yıllık 500 bin tonun üzerindeki üretim kapasitesi ile kurulduğu 1970 yılından bu yana sürdürdüğü çevreci madencilik anlayışını, yüksek verimli üretim ile birleştirerek yatırımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Uysal Madencilik, Sumitomo’nun düşük yakıt sarfiyatlı yüksek verimli paletli ekskavatörlerinden 50 ton sınıfı SH490LHD-6 modelini filosuna kattı. Sumitomo’nun yüksek hızı, düşük yakıt sarfiyatı, üstün koparma gücü ve yüksek kova kapasitesi ile üretim kapasitesine katkı sağlayan SH490LHD-6 serisi, özellikle uzun bakım aralığı ve güçlü satış sonrası hizmetleri ile işletmelerde duruş olmaksızın çalışmakta.

Yüksek çevrim hızı ile ton başı maliyeti düşüren Sumitomo ekskavatörleri, ağır hizmet tipi yapısı ile zorlu ocak koşullarında yüksek verimle çalışma imkanı sunmakta.

Bize Ulaşın!