Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

YANMAR Kırmızısı Bauma’da Parladı

Yanmar mini ekskavatörleri Almanya’da düzenlenen Bauma Fuarı’na yeni kırmızı rengi ve yepyeni modelleriyle katıldı.

Almanya’nın Münih kentinde 24 – 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en önemli iş makinaları fuarı olarak gösterilen Bauma fuarında yerini alan Yanmar, büyük ilgi gördü.

Yanmar’ın Bauma 2022’deki göze çarpan standı, 2019’dan beri Yanmar’da başlayan dönüşüm ve ilerlemenin Yanmar City olduğunu göstermek için tasarlandı. Yanmar CEO’su Giuliano Parodi, “Hedefimiz, müşterilerimizin başarıya ulaşmasına yardımcı olarak kompakt ekipmanlarda dünya lideri olmaktır” dedi. Giuliano Parodi, “Yanmar City konseptimiz, dönüşüm yolculuğumuzda ne kadar yol kat ettiğimizi göstermeyi amaçlıyor. Tarihsel olarak başarılı bir Japon mini ekskavatör üreticisi olarak görüldük. Dönüşüm yolculuğumuz, çeşitli ürün portföyü ve küresel üretim kapasitesi ile gerçek anlamda küresel bir şirket yaratan bu güçlü temel üzerine inşa edilmiştir. “Üç satış bölgemiz sayesinde artık müşterilerimize her zamankinden daha yakınız: Japonya/AOLA, EMEA ve Kuzey Amerika.”

Fuardaki Yanmar City konsepti, Yanmar’ın son derece yakıt verimli dizel teknolojisini sergilemek ve ayrıca Yanmar CE’nin en son elektrikle çalışan prototip, pilot ve üretim öncesi yeniliklerini içeren özel bir Sıfır Emisyon Bölgesine sahip olmak için tasarlandı.

Kapsamlı saha testleri ve müşteri değerlendirmesinin ardından Yanmar’ın pilot elektrikli ekskavatörü SV17e, Bauma’da görücüye çıktı. Operatörlerin kabin tasarımı ve konforu, kullanım ve şarj kolaylığı, makinelerin genel performansı ve gücü ile övgü topladığı, müşteri geri bildirimlerinin olumlu olduğu makine, fuarda yoğun ilgi gören modeller arasında yer aldı. Fuarda ziyaretçiler hem makinelerin performansı hakkında bilgi aldılar hem de demo alanında düzenlenen yarışmalarla eğlenerek yeteneklerini sergileme fırsatı buldular.

Bize Ulaşın!