Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yanmar Mini Ekskavatör ve Yükleyiciler ile Üretimi Artırın

Dünyanın önde gelen Japon mini ekskavatör, mini lastikli yükleyici ve mini damper markası Yanmar, yeni ürün grubu ile tarımda ve hayvancılıkta verimi artırıyor.

Güçlü motoru ile en zorlu tarım alanlarında dahi yüksek verimle çalışan Yanmar mini ekskavatör, mini yükleyicileri ve mini damperleri, seralardan tarlaya, meyve bahçelerinden sulama altyapısına, besi çiftliklerinden süs bitkisi üretimine kadar tarım ve hayvancılıkta ihtiyaç duyulan çok geniş ihtiyaçlara çözümler sunmakta. Yeni nesil güçlü motoru ile yakıt tüketimini düşüren Yanmar mini ekskavatörleri ile yakıt gideri azalırken, uzun bakım aralıkları sayesinde de bakım maliyetlerini düşmekte.

Geniş Mini Ekskavatör Seçeneği

Yanmar’ın mini ekskavatör ürün grubunda yer alan ve 2 ton altı modelleri V15VT, SV17VT, VIO17, SV19VT modelleri yanı sıra iki ton üstü kabinli SV22, SV26, VIO27-6 modelleri tarım, sera ve peyzaj sektörlerinde yaygın olarak kullanılmakta. Yine kabinli 3 ton üstü modeller olan VIO33-6, VIO38-6, VIO50-6B, VIO57-6B ile mini ekskavatör ürün grubuna sahip Yanmar, midi ekskavatör ürün grubunda ise SV60-B, VIO80-1, VIO82, SV100-2, SV120 modellerine sahip. Yine lastikli mini ekskavatör ürün grubu olan B75W, B95W ve B110W de Yanmar’ın sunduğu modeller arasında bulunmaktadır.

Yanmar’ın mini ekskavatörler özellikle operatör konforu ve güvenliğinde standartları bir adım öteye taşırken, düşük işletme maliyeti ile tarım sektörünün karlılığını artırmakta. Geniş görüş açısı sunan konforlu kabin, operatörün tüm kontrol ve kumandalara kolay erişimine olanak sağlarken, makinenin günlük bakım ve kontrolleri de çok kolay yapılabilmekte. Açılır kapanır şaseye sahip modeller ile geniş çalışma alanları yanı sıra muz seraları, fındık bahçeleri gibi dar alanlarda da ağaçlara zarar vermeden çalışmak mümkün olabiliyor. Kanopili modeller ile alçak dalların altında çalışmak çok daha kolay olurken yüksek sıcaklıklarda kabinli-kilmalı modeller operatör konforunda standartları yükseliyor.

Geniş Mini Ekskavatör Seçeneği

Yanmar’ın ürün grubunda bulunan lastik tekerlekli mini yükleyiciler ise özellikle tarım sektöründe ihtiyaç duyulan dar alanlarda yüksek hız ve performans isteyen işlerde doğru seçim olmakta. Yanmarın V80, V100 ve V120 modelleri özellikle sahada ihtiyaç duyulan toprak ve gübre taşıması başta olmak üzere takılacak çatal ataçmanı ile saman balyası veya silaj taşımasından sulama alt yapısı için ihtiyaç duyulan boru taşıma ve montajına kadar pek çok alanda hizmet verebiliyor.

Geniş ve konforlu kabini ile operatörün gün boyu çalışmasına imkan sunan Yanmar mini lastikli yükleyicileri, hızı ve kapasitesi ile üretimde verimliliği artırıyor. Geniş görüş açısı ile tarım alanlarındaki iş güvenliğini sağlayan Yanmar lastikli yükleyiciler, dengeli yapıları ile de çalışma performansını yükseltmektedir.

Mini Damperler İle Yük Taşımak Çok Kolay

Yanmar’ın ürün grubunda yer alan ve üç tarafa yük boşaltma özelliğine sahip paletli mini damperler, özellikle tarla ve besi çiftliklerinde inanılmaz bir fayda sağlıyor. Yanmar’ın C12R-B, C30R-3, C30R-3TV ve C50R-5A modelleri 1 tondan 5 tona kadar taşıma kapasiteli paletli mini damperler, zorlu zeminlerde rahatlıkla ilerleyebilirken, eğimli alanlarda dahi yüksek performans gösteriyor. Toprak taşımadan, tohum taşımaya, gübre tahliyesinden malzeme taşımaya kadar pek çok işleve sahip Yanmar mini damperler, dengeli yapıları ile güvenle çalışma imkanı sunar. Operatör konforu ve güvenliğini önceleyen tasarımı ile dikkat çeken Yanmar mini damperler, düşük yakıt sarfiyatı ve işletme maliyeti ile sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Bize Ulaşın!