Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Kıbrıs’ta Yapıldı

Başarılı bir yıl geçiren TSM GLOBAL ekibi, 2016 yılının değerlendirmesi ve 2017 yılı yeni plan ve stratejilerini oluşturmak için Kıbrıs’ta bir araya geldi.
Kurulduğu günden bu yana emin adımlarla hızlı bir büyüme grafiği çizen TSM GLOBAL, bu büyüme ve başarının tesadüf olmadığını 2016 yılı satış adetleri ve satış sonrası başarıları ile bir kez daha gösterdi. Her yıl farklı konseptlerde yapılan ve TSM GLOBAL ailesini bir araya getiren “Strateji ve Değerlendirme Toplantısı” bu yıl Kıbrıs’ta gerçekleştirildi. Cratos Premium Hotel’de 13-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılında gerçekleşen satış ve yapılan satış sonrası hizmetlere ait yatırımlar değerlendirildi. Yılın detaylı bir analizinin yapıldığı toplantıda sektörde yaşanan yenilikler, gelişmeler özetlenirken büyüyen pazar ve buna paralel olarak atılan adımlar değerlendirilen konular arasında yerini aldı.

2017 yılı için pazar liderliği hedefi çerçevesinde yeni stratejiler üzerinde durulan toplantıda, müşteri memnuniyetinin öncelikli konuların başında geldiğinin altı çizildi. Toplantı, düzenlenen gala yemeği ile son buldu.

Bize Ulaşın!