Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Adana Tarım Fuarı’nda TSM Global Rüzgarı

Dünyanın önde gelen iş ve istif makinesi markalarını tek çatı altında toplayan TSM GLOBAL, 7-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Adana 16. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda Sumitomo, Yanmar ve Ammann markaları ile ziyaretçileriyle buluştu.

Adana TÜYAP Fuar Merkezi açık alanda iki ayrı standı ile yer alan TSM GLOBAL, Yanmar’ın özellikle tarım sektörüne yönelik ürün gamını sergilerken, diğer standında ise Sumitomo’nun kompakt modelleri ile Ammann’ın yama ve toprak silindir modellerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

Geniş ürün gamı ile dikkat çeken stantta, Sumitomo’nun şehir için alt yapı projeleri yanı sıra özellikle tarım, bahçe ve ormancılık sektöründe tercih edilen modeli SH130-7 modeli ile SH80BS-7 modelleri sergilendi. Fuarda yine TSM GLOBAL’in silindir markası Ammann’ın yeni ARX26 yama silindiri ile ARS110 toprak silindiri modelleri yerini aldı.

Fuarda diğer stantta ise Yanmar mini ekskavatör, mini yükleyici ve mini damper modelleri sergilendi. Stantta Yanmar mini ekskavatör modelleri ViO17-1, ViO38-6, SV22, ViO57-6B, mini yükleyici modeli V80 ve mini damper modeli C12R-C sergilenirken, ziyaretçilere geniş ataçman kullanım seçenekleri de gösterildi.

Bize Ulaşın!