Skip to content Skip to footer

SUMITOMO Construction Machinery (Sumitomo İş Makineleri), Japonya’da 400 yıllık bir sanayi ve endüstri geçmişine sahip olan Sumitomo Grup şirketleri arasında yer almaktadır.

Sumitomo Construction Machinery, Japonya‘da 1958 yılında Asfalt Serme Makineleri ve 1963 yılında Hidrolik paletli ekskavatör üretimine başlamıştır ve günümüzde dünya çapında en büyük üreticiler ve önde gelen yakıt tasarrufu teknolojisi geliştiricileri arasında yer almaktadır.

Sumitomo, en büyüğü Japonya ‘da olmak üzere dünya çapındaki üç fabrikasında 7,5 ile 80 ton aralığında paletli ekskavatörler ve ayrıca asfalt serici makineler üretmekte ve dünya çapında satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

Sumitomo “Yakıt ekonomisi” konusunda, Japonya ‘da METI Enerji tasarrufu büyük ödülünü almıştır. Ayrıca, Japon Makine Federasyonu Başkanlığı Enerji Verimliliği ödülünü de kazanarak dünya çapında iddiasını sürdürmektedir.

Sumitomo paletli hidrolik ekskavatörleri Ülkemizde 1988 yılından bu yana satış ve sonrası hizmetler alanlarında faaliyetini sürdürmektedir.

Alttaki linklerden Sumitomo paletli ekskavatörleri incelemek için ürünler sayfasına gidebilirsiniz.

Paletli
Ekskavatörler

Kısa Kuyruklu
Ekskavatörler

Uzun Erişim
Ekskavatör

Bize Ulaşın!