Skip to content Skip to footer

Dünya metalurji devi İspanyol Metalogenia S.A., global tecrübe ve birikimi ile geliştirdiği özel tasarım patentli ürünleri ile iş makineleri kova aşınma parçaları ve tırnak üretimi yapmaktadır.

MTG ‘nin StarMet olarak adlandırdığı iş makinesi tırnak sistemi, öncelikle adaptörlü tırnak kullanımında yüksek emniyet sunmayı amaçlamıştır. Tek yanlı ve iki yanlı balyoz kullanmayı gerektirmeyen kilit sistemi sayesinde konik pim tırnak ve adaptörü kolayca ve son derece emniyetli bir şekilde birleştirir ve bir bütün olmalarını sağlar.

MTG StarMet ‘in sağladığı yüksek emniyetin yanı sıra, en önemli ve özelliği yüksek mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirilen özel geometrisi ve mükemmel alaşım teknikleri ile ulaşılmış döküm teknolojisi sayesinde benzerlerine göre çok daha uzun sürede aşınmasıdır. Özel geometrisi sayesinde aşınırken sivri kalmayı da başarabilen StarMet, hem kazı işleminin hızlı yapılmasını hem de makinenin daha az güç harcayarak yakıt tasarrufu yapmasını sağlamaktadır.

TSM Global olarak, MTG StarMet tırnak sistemlerinin yanı sıra MTG ProMet kenar bıçak koruyucular, ve MTG Riper sistemlerini de Türkiye ‘deki kullanıcılara sunmaktayız.

Patentli ürünleri ile dünyanın pek çok şantiyesinde farklı ihtiyaç ve tecrübelere cevap veren MTG, geliştirdiği kolay tak-çıkar sistem ve formunu koruyan uzun ömürlü tırnakları ile tercih edilmektedir.

MTG KingMET ve StartMET tırnak adaptör ve kova koruyucu ürünleri birim saat maliyetinde rakiplerine göre büyük üstünlük sağlamaktadır. En düşük masrafla en uzun süre hizmet verebilmekte, çok kısa sürede ve kolay değişebilmekte, aşınma evresinde tırnak profilini koruyarak sürekli dalıcılığıyla hidrolik sisteme yardımcı olarak yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Bize Ulaşın!