Skip to content Skip to footer
Astra Logo

TSM GLOBAL TÜRKİYE olarak, temsilciliğini yapmış olduğumuz Astra Markası,   80 yıla yakın deneyimiyle;  inşaat, madencilik, petrol – doğal gaz ve ağır nakliye sektörleri gibi zorlu çalışma koşullarına  hizmet eden  özel misyon- ağır hizmet tipi  araç üreticisidir.  Bu araçlar, zor şartlarda çalışan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiştir ve dünyanın her yerindeki agrega  ocakları ve madenler gibi zorlu ve erişimi kısıtlı  çalışma sahalarında çalışacak şekilde üretilmiştir.

Türkiye pazarında da uzun yıllardır faaliyet gösteren ASTRA Markası, 2023 yılı Haziran ayından  itibaren doğru adresinde; TSM GLOBAL çatısı altında satış , satış sonrası ve yedek parça hizmetleriyle birlikte faaliyetlerine kaldığı yerden çok daha güçlü ve güvenli bir şekilde devam etmektedir.

Terzi usulü mantığıyla üretim yapan Astra Markası , müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yönelik araç üretmektedir. Üretiminin belirli bir kısmını da askeri araç üretiminde kullanan marka, bu yönde de gücünü ve kalitesini de fazlasıyla ispat etmektedir.

Mevcut Türkiye regülasyonlarına yönelik Euro 6 E normunda araç üretiminin yanı sıra, Türkiye haricindeki pazarlara da Euro 3 ve Euro 5   araç üretmekte ve bu yöndeki talebi de karşılamaktadır.

ASTRA,  HD 9 Kamyon Şase  ürün gamında  kendi sınıfında efsanevi Şasi Yapısı (202.000  Nm , HHD 9 serisinde ise 300.000 Nm şasi burulma momenti) , Yüksek Motor Gücü (  Euro 6 E sınıfında Cursor 13 Lt   450 , 510  ve 570  Beygir Gücü seçenekleri) , müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilen çok geniş yelpazedeki ağır hizmet tipi versiyon seçenekleri , yalın üretim prensibi , şu anda stoklarımızda  bulunan HD 9 84.51 8 X 4 versiyonunda standart 50 ton Teknik Taşıma Kapasitesi ( A.Y.A ), Euro 6 egzoz emisyon normunda EGR’ siz – aktif rejenerasyon prosesine ihtiyaç duymayan, sadece SCR sistemi ile çalışan motor yapısı , şantiye sahalarında  taşınılan ton başına düşen yakıt verimliliği gibi bir çok özellikleriyle birlikte, Türkiye Off Road Ağır Hizmet Tipi Kamyon Segmentine ayrı bir heyecan ve alternatif getirmektedir.

TSM Global Turkey Sumitomo Construction Machinery’nin “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle başlatmış olduğu üstün servis ve yedek parça hizmeti sayesinde ASTRA Marka Araçlarımıza da Türkiye sınırları kapsamında en geç 24 saat içerisinde servis hizmeti verilmektedir.

HD9 Ağır Hizmet
Kamyon

Bize Ulaşın!