Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AMMANN Eğitim Programı Tamamlandı

Ammann yol ve asfalt silindiri fabrikasında yapılan eğitim programında ürünler hakkında detaylı bilgiler verilirken katılımcılar makineleri test sahasında kullanma imkanı da buldu.

Dünyanın önde gelen yol ve asfalt silindiri markası Ammann’ın Çekya’da bulunan silindir fabrikasında yapılan eğitim programına TSM Global satış, servis ve yedek parça departmanlarından yetkililer katıldı. İki gün süren eğitim programı kapsamında Ammann’ın yeni modelleri tanıtıldı, değişen motor teknolojisi, ürünlerdeki benzersiz özellikler katılımcılar tarafından deneyimlendi. Yüksek vuruş gücü, sağlam şasesi, inanılmaz yüksek motor verimi ve daha pek çok özelliği ile Ammann ürün gruplarını yakından inceleyen katılımcılar, test sahasında makineleri test ettiler.

Ammann’ın bu yıl Ekim ayında Almanya’da düzenlenen Bauma Fuarı’nda tanıttığı E Mission ürün grubunun ilk üyesi eARX 26-2 yama silindiri katılımcıların büyük ilgisini çekti. Dünyada bir ilki gerçekleştiren Ammann, geleceğin teknolojisini bugünden sunma konusundaki başarısı ile yine farkını gösterdi. Bir ilk olan ürün, büyük beğeni aldı.

Katılımcılar ayrıca Ammann’ın ülkemizdeki yeni motor regülasyonuna uygun yepyeni ürün gruplarını yakından görüp, asfalttan toprağa, vabıldan yama silindirene kadar tüm modellerdeki değişiklikleri inceleme fırsatı yakaladı. Düşük yakıt sarfiyatı, yüksek vuruş gücü, büyük depo kapasitesi, geniş sıkıştırma yüzeyi, titreşim önleyen özel kabini, kompakt yapısı ve daha pek çok özelliği ile Ammann kalitesi ve teknolojisi katılımcılardan tam not aldı.

Bize Ulaşın!