Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

En yeni ürünlerimizle Komatek Fuarındaydık

TSM GLOBAL, 29 Mayıs- 1 Haziran tarihlerinde düzenlenen iş ve inşaat sektörünün en prestijli etkinliklerinden biri olan KOMATEK Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda, en yeni ürünlerimiz ve teknolojik gelişmelerimiz büyük ilgi gördü.

 

Komatek 2024 TSM Global

 

Bu yılki KOMATEK Fuarı, dünya genelinden birçok katılımcıyı ağırlarken, TSM GLOBAL olarak biz de en yeni ürün ve modellerimizi sergileme fırsatı bulduk. Özellikle Mobil Kırıcı, Arazi Tipi Vinç ve Ağır Hizmet tipi Kamyonlar ziyaretçilerden tam not aldı. Standımızda gerçekleştirilen ürün tanıtımları sektör profesyonelleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

10. yıl etkinliğimizin de kutlamasını gerçekleştirdiğimiz Komatek Fuarında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Taner SÖNMEZER, başarılarla geçen 10 yılda tüm zorlukların TSM Global ailesini gün be gün güçlendirdiğini önümüzdeki dönemde çok daha geniş bir coğrafyaya operasyonlarımızın genişleyeceğinin müjdesini sundu. Sn.Sönmezer ayrıca “Komatek Fuarı, sektörümüz için önemli bir platform. Bu fuarda tüm ürünlerimizle yer alarak, müşterilerimizle birebir görüşme ve ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Tüm katılımcılara bizleri ziyaret eden kıymetli misafirlerimize ve fuar organizasyon ekibine teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı. 

Fuarda elde ettiğimiz rekor ziyaretçi sayısı ile  TSM GLOBAL’in sektördeki güçlü konumunu bir kez daha doğrular nitelikteydi. Standımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm katılımcılara ve organizasyon ekibine teşekkür ederiz. TSM GLOBAL olarak, sektöre değer katmaya ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

 

Bize Ulaşın!