Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MTG Tırnak Eğitimi Yapıldı

İspanya menşeili dünyanın en önemli tırnak, riper ve kova koruyucu parçaları üreticisi MTG’nin yeni ürün grubu ile ilgili eğitim programı İstanbul’da yapıldı.

İnanılmaz dayanıklılığı ve kullanım süresi, patentli tasarımları ve tüm dünyada tercih edilen mühendislik ve teknolojisi ile MTG tırnakları pazar payını her geçen gün daha da artırıyor. Yeni nesil özel tasarım ürünleri ile dikkat çeken MTG, geniş ürün gamına kattığı yeni modellerin tanıtımını yaparken ürünlerle ilgili detaylı eğitim programı da düzenledi. TSM GLOBAL İstanbul Genel Müdürlük Eğitim Merkezi’nde düzenlenen eğitime, satış ve satış sonrası hizmetler ekibi katıldı.

MTG Eğitim Merkezi’nden Francesc Picon Manjon’un eğitmen olduğu programda Veemet ve Comet serisi ürünler ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Yeni nesil özelliklerle donatılarak kilit sistemi başta olmak üzere pek çok değişiklik yapılarak yepyeni bir teknoloji ile pazara giren MTG yeni ürünlerinde adaptörlerde de değişikliğe gidildiği görüldü. Yeni tırnak gruplarında adaptörler de yenilenerek çok daha uzun ömürlü ve yüksek dayanımlı hale getirildi. Sektörde açık ara önde olan tasarımı ve mühendisliği ile tercih edilen MTG, bu yeni ürün tasarımı ile zirvedeki yerini pekiştirmiş oldu.

Bize Ulaşın!