Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yanmar Eğitimleri Devam Ediyor

Mini ekskavatör, mini yükleyici ve mini damper ürün gruplarında bir dünya markası olan Japon Yanmar’ın bayi eğitim programı Ankara’da yapıldı.

Tüm dünya ile aynı anda geçilen yeni ürün grupları ile ülkemizde değişen motor regülasyon yeterliliği konularının ele alındığı, makineler hakkında detay bilgilerin verildiği Yanmar bayi eğitim programı tamamlandı. TSM GLOBAL bayilerinin katıldığı eğitim programında motordan hidrolik pompaya, yürüyüşlerden klimaya, mekanik aksamdan elektronik donanıma kadar pek çok konu hakkında detaylı teorik ve uygulamalı bilgiler verildi.

TSM GLOBAL Ankara Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ve üç gün süren eğitim programında katılımcılar patentli Yanmar teknolojilerini yakından tanıma imkanı da buldular. Kompakt yapısı ile dikkat çeken Yanmar ürün grubu makinelerinde periyodik bakım ve günlük kontrollerin yer seviyesinden rahatlıkla yapılabiliyor olması gibi pek çok avantaj katılımcılara uygulamalı olarak gösterildi. Tüm komponentlere rahat erişim imkanı sunan ve işçilik sürelerini azaltan Yanmar tasarımının sunduğu bu avantajların servis hızı ve verimliliği açısından sağladığı avantaj da gözlemlenmiş oldu.

Bize Ulaşın!