Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yanmar Mini Ekskavatörler Emin Ellerde

Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar ve Ukrayna distribütörü TSM GLOBAL, Yanmar kompakt iş makineleri için satış, servis ve yedek parça yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. .

yanmar mini ekskavatör

Dünyanın önde gelen ve kompakt makine pazarı devi Yanmar markasının Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar ve Ukrayna ülkelerindeki tek distribütörü olan TSM GLOBAL Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., satış, yedek parça ve servis hizmetleri yatırımlarını ve eğitimlerini sürdürüyor. Bünyesinde barındırdığı Sumitomo, Ammann, Hyster, Fuchs, Astra markaları ile birlikte, Yanmar mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyicilerinin de temsilciliğini yapan TSM GLOBAL, artan satış grafiğinin yanında gerek yedek parça gerek servis olarak müşteri memnuniyeti için çalışmalarına devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan TSM GLOBAL Grup Müdürü Uğur Baştürk, Yanmar markasının global ağının bir parçası olan firmalarının sürdürdüğü yatırımlar ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Uğur Baştürk, “Bünyemize katıldığı 2016 yılından bu yana Yanmar markasının Türkiye’nin ve bölgenin kompakt iş makinaları pazarında parlayan bir yıldız olması adına önemli çalışmalar yaptık. Başta ülkemizde gelişen kompakt iş makineleri pazarında yoğunlaşan ekibimiz, pazar payını önemli ölçüde artırarak adından söz ettirir duruma gelirken, bu başarısını sorumlusu olduğu diğer ülkelerdeki mini makine pazarlarına da yansıtmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. En büyük avantajımızın Yanmar gibi güçlü bir markanın arkasında duran güçlü bir satış ekibimizin olması ve yaygın satış sonrası hizmetler ağımızın olduğunu söylemek isterim” dedi.

Kompakt iş makinesi pazarının her geçen gün büyüdüğüne işaret eden Baştürk, “Büyüyen pazarın istekleri de büyümekte. Müşterilerimizin hizmet kalitesi noktasında talepleri artarken, özellikle güvenilir bir marka olmanın öneminin altını çizmek isteriz” diye konuştu.

“Yaygın Servis, Güçlü Yedek Parça ve Mutlu Müşteriler”

TSM GLOBAL olarak Yanmar kompakt makine grubunda yer alan paletli ve lastikli mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyici ürün gruplarını Türkiye pazarına sunduklarını ifade eden Baştürk, bu denli geniş bir yelpazede ürün satışı yapmanın yaygın servis ve yedek parça bulunurluğu noktasında kendilerine önemli bir sorumluluk yüklediğini ifade etti.


Uğur Baştürk, “TSM GLOBAL olarak Yanmar ürünlerimizi büyük bir özveri ve aşk ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bunu yaparken de hizmetin kalitesini daima en üst seviyede tutmak arzusundayız. Yaygın servis, güçlü yedek parça stoğu ve mutlu müşteriler bizim en temel prensibimiz” şeklinde konuştu.


3 Yıl 3000 Saat Garanti

TSM GLOBAL Servisler Müdürü Çağrı Salman da Yanmar markasının önemli bir altyapı ve bilgi birikimi gerektiren geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu ifade ederek Türkiye geneli sundukları servis hizmeti ve devam eden eğitim süreçlerinden söz etti. “İş makineleri pazarının giderek büyüyen bölümü kompakt makine grubunda teknik olarak her türlü altyapı ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirtmek isterim. TSM GLOBAL olarak bizler Yanmar markamızı kullanan tüm müşterilerimizin tıpkı diğer markalarımızda olduğu gibi 7 gün 24 saat yanındayız. Mobil servis araçlarımızla yerinde çözümler sunuyor, onların ihtiyaç duyacağı her türlü servis desteğini büyük bir hızla sağlıyoruz. Zaten Türkiye pazarına sunulan tüm Yanmar makinelerimiz TSM GLOBAL’in özel katkısı ile 3 yıl veya 3000 saat garanti altında. Servis hizmetini TSM GLOBAL’in yetkili servis ağından alan tüm müşterilerimiz bu garantiden faydalanıyor” dedi.

Yanmar’ın servis eğitimlerine de işaret eden Salman, “Teknik ekibimizin ve yetkili servislerimiz kompakt makine grubunda sürekli eğitim almaktalar. Bu eğitimler yurt içi, yurt dışı, atölye, saha ve online olarak devam etmekte. TSM GLOBAL olarak amacımız en yüksek kalitede hizmet sunmak ve bu noktada da eğitime büyük önem vermekteyiz” şeklinde konuştu.


Yüksek Parça Bulunurluğu

TSM GLOBAL Tedarik Zinciri ve Yedek Parça Müdürü Süreyya İnan, çok güçlü bir tedarik zincirine sahip olduklarının altını çizerek “Çok ciddi parça yatırımı yaparak özellikle Yanmar marka ürün grubumuzda müşterilerimizin ihtiyacı yedek parça tedarikinde çözümler sunmaktayız” dedi. Kompakt makinelerin ihtiyaç duyduğu yedek parça listelerinin global tecrübe, pazar şartları ve müşteri geri dönüşleri ile daima diri tutulduğunu belirten İnan, “Parça tedariki öngörü gerektiren, zamanlaması önemli ve ekonomik avantaj sunacak şekilde planlanan bir süreçtir. Biz TSM GLOBAL olarak Yanmar mini makine müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını önceden kestirerek yeter miktarda en ekonomik parça tedarikini yapmakta ve bunu Türkiye geneli müşterilerimize sunmaktayız” dedi.

Bize Ulaşın!