Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yanmar Tarım Sektörü İle Buluştu

Tarım sektörünün kalbinin attığı Bursa Tarım ve Antalya Growmach Fuarları’na Yanmar ve Sumitomo markaları ile katılan TSM GLOBAL stantlarına ziyaretçilerin ilgisi büyük oldu.

Bursa’da düzenlenen Burtarım Fuarı’nda Yanmar markası ile yer alan TSM GLOBAL, mini ekskavatör, mini yükleyici ve mini damper modellerini sergiledi. Geniş ürün hattının yer aldığı 3-7 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda ziyaretçiler, makineleri yakından inceleme fırsatı buldu. Stantta yer alan V80 mini yükleyici açılır-kapanır kova ve forklift çatalı ile özellikle besicilerin ve çiftliklerin ihtiyaçlarına çözüm sunarken, geniş kovasının yanında burgu ataçmanı ile dikkat çeken ViO57-6B ise teraslama, fidanlık, orman ve altyapı işleri gibi konularda tercih edilen makine oldu. Stantta ayrıca Yanmar’ın mini ekskavatör modelleri SV15VT, ViO17 ve SV22 de yerini aldı. Özellikle toprak işlemede büyük hız kazandıran tırmık, kompaktör, tesviye kovası, riper gibi ataçmanları ile dikkat çeken Yanmar SV15VT, ViO17 ve SV22, sağlam yapısı, mükemmel tasarımı, genişleyebilir dozer bıçağı ve dengeli yapısıyla ziyaretçilerden tam not aldı. Fuarda ayrıca Yanmar’ın C12R-C model mini damperi de sergilendi.

Antalya Growmach Fuarı’nda Sumitomo Etkisi

Tarım sektörüne yönelik ürünleri ile dikkat çeken TSM GLOBAL, Antalya’da düzenlenen Growmach Fuarı’nda iki ayrı stantla katıldı. TSM GLOBAL, açık alanda SUMITOMO markasıyla yer alırken kapalı alanda YANMAR markasıyla müşterileri ile buluştu. Yanmar standında V80 mini yükleyici, ViO17-1, SV22, ViO33, ViO57-6B model mini ekskavatör ve C12R-C mini damperi sergilerken, açık alandaki Sumitomo standında ise SH80BS-7 ve SH130-7 serisi makineler sergilendi. Her iki fuarda da ziyaretçiler sergilenen makinelere büyük ilgi gösterdi.

Bize Ulaşın!