Skip to content Skip to footer

GRESLER

Petronas Li EP Serisi Gresler
Üstün Çok Amaçlı Aşırı Basınç Gresi
Li EP 0, Li EP 00, Li EP 1, Li EP 2, Li EP 3


Yapısal kararlılık, lityum sabun teknolojisi, yüksek kalitede mineral baz yağlar ile optimize EP katkı maddesi karışımına dayanan Li EP ürün yelpazesi, çok çeşitli otomotiv ve endüstriyel uygulama için uygun, üstün çok amaçlı gres seçeneği mevcuttur. Yarı sıvı NLGI 00’dan daha katı NLGI 3 sınıfına kadar bir dizi kıvam bu ürün gamının çok yönlülüğünü arttırmaktadır.

 

Petronas LiCa MG HL Serisi Gres
Katı Yağlayıcı Katkılı Ağır Hizmet Lityum Kalsiyum Gresi

Lityum/kalsiyum sabun, yüksek viskoziteli baz yağ, EP katkı maddeleri ile %5 Katı yağlayıcı katkı teknolojisinin karışımı, arazi, madencilik ve inşaat araçları ve ekipmanlarının sürüş veya hareketine olanak veren pimler, rondelalar, mafsallar ve kaplinleri içeren çok çeşitli uygulamalarda kullanmak için uygundur.

 

Petronas LiX MEP Serisi Gres
Katı Yağlayıcı Katkılı Ağır Hizmet Lityum Kompleks Gres


Termal olarak kararlı lityum kompleks sabun, yüksek viskoziteli mineral esaslı baz yağlar ve optimize edilmiş EP katkı paketi, bu ürünü daha yüksek çalışma sıcaklıklarına maruz kalan ağır hizmet uygulamaları için ideal hale getirmektedir. Katı yağlayıcı katkı teknolojisi, kayma ve salınım hareketinin mevcut olabileceği arttırılmış yüzey koruması sağlamaktadır.

Hızlı İletişim Formu

    Bize Ulaşın!