Skip to content Skip to footer

SUMITOMO Yedek Parça

SUMITOMO orijinal yedek parçalar, makinalarınızda verimliliği ve performansı artıracak şekilde tasarlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Uzun ömür, birbiri ile uyumlu çalışma en önemli özelliğidir. Bu ana özellikleri ve minimum hasar oluşturma oranı ile  her zaman makinalarınızın işten geri kalmasını azaltan bir tasarıma sahiptirler. Her zaman orijinal Sumitomo yedek parça kullanarak iş makinanızdan maksimum verim elde edilir.

Komple Dizel Motorlar
Düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek performans sağlayan Isuzu tarafından üretilmiş 7 tondan 70 tona kadar makinalar için uygun ileri teknoloji ürünü dizel motorlar yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Motor tiplerimiz : Isuzu 6WG1, 6UZ1, 6HK1, 4HK1, 4JJ1, 4LE2


Sumitomo makinanızın motor revizyonu sırasında ihtiyaç duyulan Isuzu motor parçalarını TSM GLOBAL ‘den sağlayarak motorunuzun orijinalliğini korursunuz.

Enjektör ve Yakıt Sistemi Parçaları
TSM GLOABAL ’den temin edeceğiniz yüksek basınçla çalışan common rail yakıt sisteminde orijinal parçaları ile iş makinanızın motoru ilk günkü gibi çalışmaya devam eder.


Filtreler
İş makinalarında gerçek verimliliği sağlayan en önemli yedek parçalardan biri, doğru standartlardaki filtreleme elemanlarıdır. Hava filtrelerinde, emiş performansı %99,8 olan orijinal Sumitomo hava filtreleri, motor performansınızı en üst seviyede tutar. Yakıt filtreleri ise 2 mikron seviyesinde partikülleri filtrelemekte olup, hem motor için hem de yakıt sistemi için üstün koruma sağlarlar. Sumitomo motor yağ filtreleri, zorlu koşullarda ve yüksek basınçta çalışan motor yağınızı üstün temizleme özelliği ile muhafaza eder ve en üst seviyede koruma oluştururken, motorunuzda en az aşınma ile uzun ömür sağlar. Makinanızın hidrolik sistemini, silindir, valfler, pompa ve hidromotorlarını ancak orijinal Sumitomo hidrolik sistem filtreleri kullanarak korunur, böylece hem makinanızın performansı artar, hem arıza riskleri azalır.


Yürüyüş ve Dönüş Sistemi Motor ve Dişli Grupları
Sumitomo makinanızın çalışan ve buna bağlı yıpranan aksamları olan dönüş ve yürüyüş grupları için Sumitomo orijinal yedek parça tercihi, makinanızın yüksek performansla çalışmasını sağlayarak, verimliliğinizi artırır.

Alttakım Yürüyüş Parçaları
Sumitomo tarafından geliştirilen Service Genuine Parts sınıfı alt takım parçaları ile müşterilerimizin yanındayız. Yürüyüş zincirleri, istikametler, alt ve üst (taşıyıcı) makaralar, cer rimleri ile ve her an teslime hazır stoklarımızla yürüyüş takımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

    Bize Ulaşın!