Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bauma Fuarında AMMANN Rüzgarı

Dünyanın önde gelen yol ve asfalt silindiri markası Ammann, Bauma 2023 Fuarı’ndaki geniş ürün gamı ve yeni teknolojileri ile ziyaretçi akınına uğradı.

Üç yılda bir düzenlenen ve dünyanın en önemli iş makinesi fuarı olarak gösterilen Bauma fuarı, Almanya’nın Münih kentinde düzenlendi. Oldukça büyük bir stant ile fuarda yerini alan Ammann Group, gerek plent teknolojisindeki yenilikler ve gerekse asfalt ve yol silindirlerindeki yeni teknolojileri ile dikkat çekti.

Fuara “Sürdürülebilirlik, Üretkenlik ve Bağlanabilirlik” teması ile katılan Ammann’ın CEO’su Hans-Christian Schneider, “Bu sadece bauma 2022’deki odak noktamız değil, aynı zamanda günlük olarak taahhüdümüzdür” dedi. Christian Schneider “Müşterilerimiz giderek daha sürdürülebilir ürünlere ihtiyaç duyuyor. Ayrıca sektörde makineler ve ofis arasında gelişmiş dijital araçlara ve bağlantıya ihtiyaç var. Müşterilerimiz bize üretkenlikte herhangi bir düşüş olmadan bu alanlarda ilerlemeye ihtiyaç duyduklarını söylüyor. Aslında üretkenlik her zamankinden daha önemli” diye konuştu.
Açık alan FS.909 numaralı stantta yerini alan Ammann Group, fuarda 100’den fazla ürününe yer verdi.

Bize Ulaşın!