Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER WIN Fuarında Büyük İlgi Gördü

Bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen WIN EURASIA fuarının CeMAT Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı bölümünde yerini alan TSM GLOBAL, fuarda Hyster ürünlerini tanıttı.

1 tondan 56 tona uzanan, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip forklift, istif ve liman makinaları üreticisi HYSTER’in gerek limandan depoya, üretimin ve lojistiğin her alanında ihtiyacı karşılayan ürün yelpazesini yakından görme fırsatı bulan ziyaretçiler Endüstri 4.0 vizyonuyla piyasaya sunulmuş olan robotik çözümler hakkında da bilgi alma şansını yakaladı. Lithium-ion akülü yeni forklift ve istif makinaları ve filo takip sistemi Hyster Tracker ile ilgili detaylı bilgilerin verildiği fuarda ziyaretçiler program simülasyonu üzerinden sistemin çalışma prensibini inceleme fırsatı yakaladı.

Fuar süresince büyük ilgi gören Hyster sıtandında müşteriler ayrıca avantajlı satış fırsatları ve kiralama seçenekleri hakkında da bilgi sahibi oldular.

Bize Ulaşın!