Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şantiyedeki “Mini Dev” YANMAR

Dünyanın önde gelen iş ve istif makinesi markalarını tek çatı altında toplayan TSM Global, mini ekskavatör pazarına sunduğu Japon Yanmar mini ekskavatörlerinin geniş ürün hattı ile müşterilerine avantajlı seçenekler sunuyor.

TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulan Japon mini ekskavatör devi Yanmar’ın mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyici makineleri tüm şehir içi uygulamaları ve kompakt makine ihtiyaçlarını karşılıyor. Geniş ürün hattı ile dikkat çeken Yanmar, farklı sorunlara sunduğu benzersiz çözümleri ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Yamar’ın geniş ürün hattında 1 tondan 10 tona kadar kompakt mini paletli ve 12 tona kadar lastikli ekskavatörler bulunmakta olup, mini damperler ile mini yükleyiciler de yine bu marka altında sunulan diğer kompakt ürünler. Yanmar mini ekskavatör ürün grubunda VIO17, SV26, VIO26-6, VIO33-6, VIO38-6, VIO50-6A ve SV60 serileri öne çıkan paletli mini ekskavatör modelleridir. Yine mini ekskavatör grubunda özel bom teknolojisi ile B7-6 Sigma serisi de bir diğer öne çıkan model olarak saymak mümkün.

Yanmar’ın Küçük Devi!
Yanmar mini ekskavatör ürün grubunda yer alan, gerek sağlamlığı ve hızı ile gerek yüksek iş kapasitesi ve benzersiz özellikleri ile dikkat çeken modellerinden biri VIO17. Gerçek sıfır kuyruk tasarıma sahip VIO17, paletlerden taşmayan yapısıyla en zorlu ve dar alanlarda dahi yüksek performansla çalışma imkânı sunuyor.

Yanmar VIO17, 13.7 hp’lık güç üreten yeni nesil Yanmar 3TNV70 serisi motoru ile düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek performansa sahip. 1.765 kg’lık çalışma ağırlığı bulunan VIO17, güçlü hidrolik sistemi sayesinde çok hızlı ve seri çalışma imkânı sunuyor. Mükemmel dengeli tasarımını hidrolik olarak açılır kapanır şase ile pekiştiren VIO17, yine genişletilip daraltılabilen dozer bıçağı ile bu dengeli yapısını güçlendirmiş durumda. 1.550 kgf’lik koparma gücü ile dikkat çeken VIO17, 2.310 mm’lik kazı derinliği ile de en zorlu şantiyelerin tercihi olmayı hak ettiğini gösteriyor.

Özel tasarım kauçuk paleti çok zorlu zemin şartlarında yıllarca sorunsuz çalışırken yüksek tutunma özelliği ile eğimli sahalarda ve bahçe, orman gibi zemini bitki ile kaplı alanlarda inanılmaz performans gösteriyor. VIO17 kompakt yapısı ile sera içinde, meyve ve fındık bahçelerinde, tarla ve orman teraslama projeleri gibi ağaç dalları altında da çalışma imkanı sunuyor.

Konfor ve Güvenlik
Yanmar VIO17, özel tasarım silindir korumaları ile makine ömrünü uzatırken, geniş görüş açısı, ergonomik koltuk ve kumanda kolu tasarımını birleştirdiği geniş ayak boşluğu ve yüksek standartlara sahip güvenlikli kanopi platformu ile operatöre maksimum çalışma konforu sunmaktadır. Zorlu saha koşullarında dış etkenlerden etkilenmeyen özel deri kaplama koltuğu rahatlıkla temizlenebilmekte, ayarlanabilir yapısı ile kullanım konforunu pekiştirilmektedir. Yanmar VIO17 mini ekskavatörler kompakt ölçüleri, açılır kapanır şasesi, dozer bıçağı, güçlü motoru, düşük yakıt sarfiyatı ve mükemmel tasarımı ile kullanıcıların beklentilerinin de üzerinde bir performans sergilemektedir.

TSM Global güvencesi ile Türkiye pazarına sunulan Yanmar mini ekskavatörler, 3 yıl 3000 saatlik benzersiz garantisi, 500 saatlik bakım periyodu, düşük işletme maliyeti ve mükemmel Japon teknolojisi ile rakiplerine fark atıyor.

Bize Ulaşın!