Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Bursa Tarım Fuarında

Dünyanın önde gelen iş ve istif makinesi markalarını tek çatı altında toplayan TSM GLOBAL, bu yıl 14.’sü düzenlenen Burtarım 2016 Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na katıldı.

Tüyap Bursa Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12-16 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen Burtarım Fuarı’na katılan TSM GLOBAL, Sumitomo, Yanmar, Hyster ve Utilev markalarına ait ürünleriyle yerini aldı.

Açık alanda kurulan stantta Sumitomo’nun şehir için alt yapı projeleri yanı sıra özellikle tarım, bahçe ve ormancılık sektöründe tercih edilen modeli SH130-5 modeli sergilendi. Yine fuarda TSM GLOBAL’in istif makinesi markaları Hyster’in H3.0FT dizel modeli ile Utilev’in UP35P dizel modeli ziyaretçilerin beğenisine sunulan diğer ürünler oldu.

Standın diğer dikkat çeken ve beğeni toplayan ürünleri ise Yanmar mini ekskavatör, mini yükleyici ve mini damper ürünleri oldu. Stantta Yanmar mini ekskavatör modelleri ViO17U, SV18, SV26, ViO38U, ViO57U ve ViO80U sergilenirken, mini damper modeli CR12B ve mini yükleyici modeli V7 de sergilenen diğer modeller oldu.

Fuarda sergilenen Yanmar’ın ürünleri ile ilgili detay bilgi alan ve makinelerle birlikte kullanılan ataçman seçeneklerini de yakından görme fırsatı bulan ziyaretçiler, zaman zaman açık alanda yapılan mini demoları da büyük ilgi ile izlediler.

Bize Ulaşın!