Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Mermer Fuarına Damgasını Vurdu

Dünyanın önde gelen markalarını tek çatı altında toplayan TSM GLOBAL, bu yıl 27.’si düzenlenen İzmir Mermer Fuarı’nda ziyaretçi akınına uğradı.

30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda yer alan TSM GLOBAL standı, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. TSM GLOBAL, çatısı altında bulunan güçlü markaları Japon Sumitomo ekskavatörleri ve Amerikan Hyster forkliftleri ile katıldığı fuarda sergilediği ürünleri ile “ocaktan limana” sunduğu çözümleri ziyaretçilerle buluşturdu.

Japon devi Sumitomo’nun, ülkemiz mermer ocaklarında son dönemde büyük ilgi gören ağır hizmet modeli SH370LHD-6 ve SH490LHD-6 MASS modellerini ziyaretçileri ile buluşturan TSM GLOBAL, Amerikan Hyster forkliftlerinin yeni H32XD-12 modelini de ziyaretçilerin beğenisine sundu. 32 ton blok mermer kapasitesi ile dikkat çeken H32XD-12’nin yanı sıra fuarda Hyster’in 1.6 tondan 5.5 tona kadar elektrikli ve 3 tondan 5.5 tona kadar dizel forklift modelleri de sergilendi.

TSM GLOBAL standında ayrıca Yanmar’ın VIO17 modeli ile Arbor yağları ve MTG tırnak modellerine de yer verildi.

Bize Ulaşın!