Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TSM GLOBAL Trabzon Bayii Yeni Hizmet Binası Açıldı

TSM GLOBAL Trabzon Bölge Bayii Lider Makine’nin yaklaşık 2000 metrekare açık 2000 metrekare kapalı alana sahip makine satış, yedek parça, servis, eğitim merkezi ve showroom’dan oluşan yeni hizmet binası düzenlenen törenle açtı.

Seçkin bir davetli grubunun katıldığı törende konuşan Lider Makine Genel Müdürü Nejdet Kazancı törene katılanlara teşekkür ederek TSM Global’e ve iş ortaklarına gösterdikleri destek için şükranlarını sundu.

Nejdet Kazancı’nın ardından törende konuşan TSM GLOBAL’in CEO’su Taner Sönmezer dünyanın önde gelen markalarının bir araya toplayan TSM GLOBAL’in, çok kısa sürede Türkiye geneli yapılanmasını tamamladığının altını çizdi. Trabzon’un büyüyen ekonomisine dikkat çeken Sönmezer yapılan bu önemli yatırımın altını çizdi. “Böylesine önemli satış, servis, yedek parça, eğitim ve showroomdan oluşan tesisimizi sizlerin hizmetine açıyor olmak bizler için çok mutluluk verici bir duygudur” diye konuşan Sönmezer, amaçlarının iş makinaları müşterileri için 7/24 mantığı ile en hızlı çözüm üreten iş ortağı olmak olduğunu söyledi.

Konuşmasının sonunda Lider Makine’nin ortağı Ali Kazancı’ya teşekkür plaketi veren Taner Sönmezer, bölgedeki başarılarından ötürü Kazancı ailesini kutladı.

Konuşmaların ardından düzenlenen kurdele kesim töreni sonrası verilen yemekle açılış programı devam etti.

RAKAMLARLA LİDER MAKİNE YENİ HİZMET BİNASI
Akoluk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan Lider Makine yeni hizmet binası toplam 4.000 m2 alan üzerine kurulmuş 2000 m2’lik kapalı alana sahip modern binasıyla dikkat çekiyor.

Yedek parça ve makine satış ofisleri, eğitim ve seminer salonları ve aynı anda 4 iş makinasına servis hizmeti verebilen modern servis alanı, açık ve kapalı bölümü, iş güvenliği kuralları çerçevesinde dizayn edilen altyapısı, yüksek stok kapasitesine sahip yedek parça deposu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Bize Ulaşın!