Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

YANMAR İş Makineleri TSM GLOBAL İle Türkiye ve Bölge Ülkelerinde

TSM Global, bünyesinde dünyanın önde gelen iş makinesi üreticilerinden Sumitomo ve Ammann  ile istif  makinelerinde lider üreticilerinden olan Hyster ’i bulundurmaktadır. TSM Global dizel motor, denizcilik makineleri ve mini iş makinesi üretiminde ilk akla gelen marka olan Yanmar iş makinelerinin de Türkiye distribütörü oldu. Böylece, 2014 yılında çok tecrübeli bir ekip ile kurulan TSM Global, büyüme stratejisi çerçevesinde Türkiye’nin iş makinesi pazarında her yıl talebi artan mini ekskavatör ve mini yükleyici ürün gamını portföyüne kattı.

Satış ve Satış Sonrası müşteri hizmetinde 7/24 desteğe ve yüksek ürün kalitesine önem veren TSM Global, kompakt ürün müşterileri için de mutlak memnuniyet felsefesini kendisine hedef edinmiştir. TSM Global, Türkiye’de iş makinesi sektöründe farklılaşma hedefi ile müşterilerine en kaliteli ve en hızlı satış sonrası hizmeti amaçlamaktadır.

Yanmar markasının mini ekskavatörleri yanında, mini yükleyici ürün gamını da Türkiye’ye getirmeye başlayan TSM Global, ilk aşamada 1.7 tondan 10 tona kadar 11 farklı model (VİO17U, SV18, VIO20, VIO25, SV26, VIO33U, VIO38U, VIO50U, VIO57U, VIO80U, SV100) mini ekskavatör ve 2 model (V7, V8) mini yükleyiciyi Türkiye’ye farklı ihtiyaçlar için getirecek. TSM Global, Yanmar’ın geniş ürün gamı ile  Türkiye pazarında güçlü bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. Yanmar İş Makineleri Başkan Yardımcısı JM Reynaud “ Müşterilerine yakınlığı ve mutlak müşteri memnuniyeti konusunda bölgesinde öncü olan TSM Global ile işbirliğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. TSM Global’in ürünlerimizin dayanıklılığı ve performansını, Türkiye’nin ve bölge ülkelerinin rekabetçi pazarlarında gösterebileceğine inancımız sonsuz” diyerek başta TSM Global olmak üzere, Türkiye’ye ve bölgeye verdiği önemi ifade etmekte. Yıkım sektöründen, peyzaja, ormancılık-tan şehir içi uygulamalara kadar birçok yerde kullanılacak olan mini ekskavatörler ve yükleyicilerin pazarının kısa vadede Türkiye pazarında önemli satış adetlerine ulaşacağını hedeflemektedir. Yanmar, dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimli kendi motoru ile iş makinesi kullanıcılarının seçimi olacaktır.

Yanmar Hakkında:
Yanmar, 100 yıldan uzun süredir dizel motor üretiminde lider Japon firmalardan birisidir. Yanmar İnşaat makineleri birimi olan Yanmar Construction ise : inşaat, yıkım ,peyzaj, park ve bahçe ve yapı işleri için üretim ve dağıtım yapan birimidir. Ürün hattında mini-midi ekskavatörlerden, skid steer ’lere, küçük damperlerden mini yükleyicilere ve aydınlatma kuleleri yer almaktadır. Gerçek sıfır kuyruk mini ekskavatörlerin mucidi olan (Vio serisi) Yanmar’ın misyonu pazarın ihtiyaçları doğrultusunda dayanıklı, güvenilir, konforlu iş makineleri üretmek ve müşterisine ve son kullanıcısına yakın olmak, beklentilerine dikkat ederek, uygun makineler geliştirmektir.

Bize Ulaşın!