Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AMMANN ARX Serisi İle İşler Yolunda

TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulan Dünya’nın önde gelen yol ve asfalt silindiri markası İsviçre merkezli Ammann’ın ARX serisi asfalt silindirleri kompakt yapıları, güçlü ve ekonomik motorları ve yüksek teknolojileri ile dikkat çekmektedir.

Ammann’ın geliştirdiği ARX serisi asfalt silindirleri 1,5 – 13 ton aralığında yama, kombi ve tandem silindir modellerine sahiptir. ARX serisi silindirlerden olan ARX110 asfalt silindirleri, yüksek sıkıştırma verimliliği ile salınım özelliğini kullanıcılara bir arada sunmaktadır. Ammann ARX serisi makineler, ilk kez titreşimli silindirlerde salınım yapma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde daha az titreşim ile daha hızlı ve daha iyi sıkıştırma yapabilmektedirler. Salınım yapma özelliğinin bir diğer faydası da çevreye %90 daha az zararlı etki yapmasıdır.

Binalar ve köprülerin yakınları gibi hassas alanlarda sıkıştırma yaparken salınım yapabilme özelliği önemlidir. Salınım özelliği sayesinde bu tür yapılara zarar verme riskiniz azalır. Bunun yanında, soğuk birleşme noktalarında çalışırken ve aşırı sıkıştırma ve agrega malzeme ile asfalta zarar verme endişelerinizin olduğu durumlarda da salınım özelliği bir avantajdır. Daha kısa sürede daha fazla sıkıştırma için ARX hem salınım özelliğinden hem de ağır hizmet tipi iki aşamalı, kolay kullanımlı titreşimli tambur özelliğinden faydalanır.

İsteğinize bağlı bir özellik olan ACE Force sistemi mutlak değerler ile malzeme sıkışma oranını ölçer ve operatöre tüm sıkıştırma işlemi süresince rehberlik ederek işini kolaylaştırır.

Güçlü ve Ekonomik Motor İle Yüksek Performans
Ammann ARX110 yenilenmiş motor versiyonu ile kullanıcılara sunulmakta ve geçerli emisyon değerlerini karşılamaktadır.  Tandem silindirleri, belden kırma özelliği ve belden kırma noktasına yerleştirilmiş salınım yapabilme özelliği ile birlikte “yavaş ilerleme modu seçeneğinde” kullanımları son derece kolaydır. Operatör kabini son derece geniş, rahat ve sessizdir. Operatör kumandaları kullanıcı dostudur ve çok fonksiyonlu bir ekran da bulunmaktadır. Direksiyon kolonu eğim ayarlıdır ve kontrol düğmeleri dirsek dayama noktalarına yakın yerleştirilmiştir.

Operatörün bakış açısına göre dönerek yön değiştirebilen koltuk sayesinde operatör yorulmadan ve en iyi şekilde kenarları ve su püskürtme çubuklarını görebilir. Makine üzerinde entegre diyagnostik üniteleri operatörü olası acil durumlar için anında haberdar eder. Servis noktalarına ulaşım kolaylaştırılmıştır. Tandemlerin hidrolik pompaları daha az bakım gerektirir.

Yaygın Servis Ağı
TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulan Ammann yol ve asfalt silindirleri yaygın satış sonrası hizmetler ağı sayesinde yollarda kesintisiz çalışabilmektedir. Türkiye’nin 7 bölgesine yayılmış tecrübeli ve güçlü servis ağı ile şantiyelerde periyodik bakımlar yapılabilmekte, arıza durumunda mobil servis ekipleri yerinde çözümler üreterek makinelere anında müdahale edebilmektedir. Güçlü bayi ağı ve uzman personeli ile satış, yedek parça ve servis hizmeti veren TSM GLOBAL, satış sonrası hizmetlerdeki üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine büyük avantajlar sunmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana Bölge Müdürlükleri yanı sıra Erzurum’dan Edirne’ye, Trabzon’dan Mersin’e, Diyarbakır’dan Bursa’ya, Çanakkale’den Zonguldak’a kadar Türkiye’nin her yerinde sahip olduğu servis ağı ile hizmet veren TSM GLOBAL, müşterilerin talepleri çerçevesinde yüksek yedek parça bulunurluk oranı ve üstün servis kalitesi ile rakiplerine fark atmaktadır.

Bize Ulaşın!