Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER Elektrikli Forklift Çözümleri Fark Yaratıyor

Dünyanın önde gelen forklift, liman ekipmanları ve istif makinesi markası Hyster, 1 tondan 52 tona kadar uzanan geniş ürün hattında bulunan elektrikli forklift modelleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Amerika’dan Asya’ya, Afrika’dan Avrupa’ya tüm dünyada tercih edilen ve Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini TSM Global’in yürüttüğü Hyster, geliştirdiği elektrikli forklift modelleri ve sunduğu avantajlar ile fark yaratıyor. Hyster elektrikli forkliftleri inanılmaz sağlam ve güçlü yapısı, mükemmel tasarımı ile işletmelerin ihtiyaçlarına geniş ürün gamı ile çözümler sunuyor.

hyster elektrikli forklift
Segmentinde Lider Ürünler
Hyster’in yeni nesil elektrikli forkliftlerinin çıkış noktası olan “XN ve XNT Serileri” geniş ürün hattı ile farklı iş kollarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. J1.5-2.0 XNT ve J1.6-3.5XN modelleri ile birlikte J4.0-5.5XN serisi, “0” dönüş yarı çapı sağlayan aks sistemleri sayesinde sınıfında lider manevra kabiliyetini ve optimum denge yapısını bir arada sunuyor. Hyster bu inanılmaz özellik ile kapalı ve dar çalışma alanlarında yaşanan dönüş sorununa da kalıcı çözümü bularak verimliliğe katkı sağlıyor.

Bu çok büyük avantaj sağlayan sıfır dönüş tasarımının yanı sıra daha verimli, daha dayanıklı ve istikrarlı tasarımı özelliklerine sahip Hyster elektrikli forkliftler, uzun bakım aralıkları ile de rakiplerinden ayrılıyor. 1.000 saatlik periyodik bakım aralıkları ve Full AC donanımı ile minimum işletme maliyetini de beraberinde getiren Hyster elektrikli forkliftler, işletmelerin ekstra büyük yatırımlar yapmaksızın mevcut altyapılarına küçük eklemeler yaparak elektrikli forklift filosu sahibi olmalarının da yolunu açıyor.

hyster akülü forklift

Yüksek Standartlar, Yüksek Verimlilik
Hyster elektrikli forkliftleri tasarım ve yapısal üstünlükleriyle dikkat çekerken, pek çok markanın opsiyonel olarak sunduğu özellikleri standart hale getirerek de adından söz ettiriyor.

Yüksek enerji tasarruflu ve yüksek verimli Hyster elektrikli forkliftler birbirinden bağımsız çift yürüyüş motoru sayesinde çok daha güçlü ve çok daha verimli çalışmanızı sağlıyor. Özel olarak konumlandırılan bu motorlar ortam etkilerinden korunurken, tüm vardiya boyunca tam kapasite ile çalışmanızı sağlıyor. Hyster’in bu üretim hızını arttıran ve işletmelerin ihtiyacı gücü sunan özelliği, dönüş güvenliği sağlayan denge merkezi tasarımı ve otomatik park fren sistemi sayesinde güvenli kullanım ile birleşiyor.

Bu yüksek standartları, zorlu çalışma koşullarında inanılmaz performansı ile dikkat çeken arka dingil süspansiyon sistemi ile pekiştiren Hyster elektrikli forkliftler, pratik yandan akü değişim sistemi ile de çalışma hızınızı ve temponuzu artırıyor.

Operatör konforu ve güvenliğinin en üst seviyede olduğu Hyster elektrikli forkliftleri, tüm dünyada tercih edilen, sağlam ve uzun ömürlü, kullanıcı dostu ergonomik mini lever sistemi ile bu özelliğini daha da üst seviyeye çıkarıyor. Uzun çalışma saatleri boyunca güvenli ve konforlu kullanım ile yüksek verimi hedefleyen Hyster, özel tasarım ayarlanabilir koltuk ve direksiyonu, rahat operatör platformu ve kabini, geniş ayak mesafesi, mükemmel görüş açısı sunun mast dizaynı ve kontrol paneli, maksimize edilmiş güvenlik donanımları ile rakiplerine fark atıyor.

7/24 üretim için tasarlanan Hyster elektrikli forkliftleri, bu çerçevede üretimin hiç durmaması ve verimli çalışma için uzun vardiya sürelerinde çalışmak üzere geliştirdiği teknolojileri ile işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor. Hyster bu ürün kalitesini sağladığı güçlü ve yaygın servis hizmeti ile de birleştirerek ihtiyaç duyulduğu anda ihtiyaç duyulan noktada uzman ekibi ile satış sonrası hizmetlerini veriyor. 

Bize Ulaşın!