Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER, WIN Eurasia Fuarında Geniş Ürün Hattını Tanıttı

TSM GLOBAL çatısı altında yer alan dünyanın önde gelen forklift, istif makinesi ve liman ekipmanları markası Hyster, WIN Eurasia 2022 Fuarı’nda sergilediği ürün hattı ile büyük ilgi gördü.

08-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen WIN Eurasia Fuarın 7. Holde yer alan standı ile Hyster geniş ürün hattını ve ileri teknolojisini ziyaretçilerle buluşturdu. Fuarda Hyster’in başta lojistik sektörü olmak üzere fabrika, tesis, depo, market gibi pek çok iş kolu ve çalışma sahasının ihtiyacı elektrikli transpaletler ve istif makineleri yer aldı. Düşük enerji tüketimi, ileri güvenlik donanımı, mükemmel operatör konforu ve sürüş kolaylığı, yüksek kapasite ve hızı ile dikkat çeken Hyster depo içi ekipmanları, rakiplerine göre düşük yatırım ve işletme maliyeti ile öne çıktı. Fuarda Hyster’in sektörde büyük beğeni toplayan R1.4 reach truck serisi yanı sıra P1.6 ve P2.5S Biga binicili ve yaya kumandalı elektrikli transpaletleri ile S1.6 serisi istif makineleri de yer aldı.

Ürün gamında geniş elektrikli forklift seçeneğine sahip Hyster, fuarda J1.6XNT serisi üç tekerlekli forklift yanı sıra J2.0XN, J3.0XN ve J5.5XN serisi dört tekerlekli elektrikli forklift modellerini de sergiledi.

Hyster’in dizel forklift standartlarında çıtayı yükselten FT serisine ait 9 tonluk H9.0FT modelinin sergilendiği stantta ayrıca H3.0FT ve H5.5FT modelleri de yer aldı. Hysterin bir diğer dizel modeli H3.0UT serisi de yine fuarda sergilenen dizel forkliftlerden oldu.

Güçlü ve yaygın servis ağının da bir araya geldiği fuar süresince müşterilere sunulan hizmetler, ürünlerdeki yenilikler, satış sonrası hizmetler ve diğer konularda bilgiler verilirken, ziyaretçiler makineleri yakından inceleme fırsatı buldular. TSM GLOBAL’in büyük ilgi gören standı, ürün çeşitliliği, çözüm odaklı hizmetleri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Bize Ulaşın!