Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HYSTER Yeni UT Serisi

Hyster yeni UT serisi forkliftler, güçlü yapısı, düşük yakıt sarfiyatı, mükemmel operatör konforu ve güvenliği ile dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen forklift markası Hyster tarafından geliştirilen yeni UT serisi forkliftler, özellikle günlük yükleme, boşaltma ve istifleme ihtiyacı olan atölye, depo, fabrikaların kolay ve ekonomik çalışmasına katkı sağlıyor. Güçlü ve ekonomik tasarımı ile dikkat çeken Hyster UT serisi forkliftler, Japon Yanmar motoru ve powershift şanzımanı ile sorunsuz, ekonomik ve güvenli çalışma imkanı sunuyor. Hyster Türkiye Distribütörü TSM Global tarafından tüm satış ve satış sonrası hizmetleri verilen yeni UT serisinin H2.0UT, H2.5UT, H3.0UT ve H3.5UT olmak üzere 2-3,5 ton aralığında dizel forklift modelleri bulunmaktadır.

Sade ve Sağlam Tasarım
Tamamen ihtiyaçlara odaklı tasarımı ile dikkat çeken Hyster UT serisi, sade tasarımını kaliteli ve güçlü komponentlerle birleştirerek uzun ömürlü ve güçlü bir makine ortaya koyuyor. Zorlu koşullarda yüksek performansla çalışan Hyster UT serisi, açık ve kapalı alanlarda ve farklı iş kollarında ihtiyaç duyulan hız ve performansı kusursuz sağlıyor. Hyster UT geniş görüş açısı sunan özel tasarımı ve mast yerleşimi sayesinde operatörün güvenli ve hızlı çalışmasına imkan sunuyor. Kolay erişime sahip kumanda kolları ile operatörün zahmetsizce asansörü kontrolüne fırsat veren UT serisi, geri manevra için kornalı tutamak, ayarlanabilir kolçaklar gibi diğer detaylarla dikkat çekiyor.

Konfor ve Güvenlik Standart
Özel tasarım UT serisi forkliftler, operatörünün konforlu ve güvenli çalışması için mükemmel yapısıyla rakiplerinden farklı bir çizgi çiziyor. Hyster UT forkliftlerinin operatör platformları üst çatal görüşünü engellemeyen yüksek mukavemetli camlı çelik üst operatör koruması ile güven veriyor. Hyster UT serisinin özel emniyet kemerli ve sensörlü ayarlanabilir kolçaklı, süspansiyonlu deri koltuğu ile operatör rahat ve güvenli çalışmaktadır. Ergonomik konumlandırılan pedalları ile operatör, geniş bacak mesafesi ile sıkışmadan oturabilmektedir. Ayrıca ayarlanabilir direksiyon ile de operatör direksiyon pozisyonunu kendisi belirleyebilmektedir.

Hyster UT serisinde operatör platformuna geniş ve kaymaz basamak ile rahatlıkla çıkılırken, zemindeki sökülebilir kauçuk hem kaymayan yapısı ile güvenlik sunmakta, hem de kolay temizlik imkanı sağlamaktadır.

3,5 inch LCD ekranı ile dikkat çeken Hyster UT serisi forkliftler, erişimi kolay el freni, usb şarj çıkışı, ayarlanabilir aynalar ve tepe lambası gibi sade tasarımındaki detaylarla operatörün konforuna konfor katmaktadır.

Verimli ve Ekonomik Motor
Özel tasarımı ile dikkat çeken Hyster UT serisinin motoru ve aktarım organları orijinal Japon olup yüksek dayanıklılık, uzun işletme ömrü ve düşük maliyetli kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kullanılan Yanmar motor performansı ile dikkat çekerken, powershift şanzıman performanstan ödün vermeden gereksinimlerinizi karşılamaktadır.

Düşük Servis ve Bakım Maliyeti
Dünyanın en geniş ürün hattı ile tasarım konusundaki tecrübesini UT serisinde de gösteren Hyster, özellikle servis konusunda kullanıcılarına büyük rahatlık sunmaktadır. Tüm komponentleri özenle yerleştirilen, özel ses ve ısı yalıtımlı motor bölümünde servis erişimi rahatlıkla yapılabilmektedir. UT serisi forkliftlerin motor ve hidrolik bileşenlerinin kalitesi ve sadeliği sayesinde servisi hızlı ve kolay yapılabilmektedir. Düşük servis maliyeti ile işletme giderlerinizi azaltan Hyster UT serisi forkliftler, düşük maliyetli yedek parçaların hızlı bulunabilirliği ile de bakım ve servis sürelerinizi kısaltmaktadır. Özel egzost koruması, güçlü soğutma sistemi, düşük ses düzeyi, çevreye duyarlı tasarımı ile dikkat çeken Hyster UT serisi, bilgisayar tabanlı tanımlama sistemi gerektirmeyen bileşenleri sayesinde rahatlıkla müdahale edilebilmektedir.

Bize Ulaşın!