Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Karmak İnşaat Makine Parkını SUMITOMO İle Güçlendirdi

Ege Bölgesi’nin önemli inşaat firmaları arasında yer alan Karmak İnşaat, maden ocakları ve inşaat projeleri için makine parkını Sumitomo SH490LHD-6 ekskavatörleri ile güçlendirdi.

Çeşitli maden ocakları ve inşaat projelerinde ana yüklenici veya alt yüklenici/taşeron olarak faaliyet gösteren Karmak İnşaat, en son makine parkına dahil ettiği SH490LHD-6 serisi ağır hizmet tipi ekskavatörlerle gücüne güç kattı. Yürütmekte olduğu projelerin zorlu koşullarına uygun makine tercihinde bulunduklarını belirten Erdoğan Karaman Sumitomo ekskavatörlerinin gücüne ve teknolojisine güvendiklerini dile getirdi. İşletmelerin ihtiyacı çözümlerin giderek çeşitlendiğini kaydeden Karaman TSM Global’in de bu noktada sunduğu hizmet ve avantajlardan memnuniyet duyduklarını ifade etti. “Makinelerimizi PBA paketi ile birlikte aldık. Böylece makinelerimizin bakımlarını hem zamanında ve uzman ellerce yaptırmış olacağız hem de daha ekonomik bir çözüme kavuşacağız” diye konuştu. Erdoğan Karaman önümüzdeki dönemde çalışmakta oldukları sodyum feldspat sahasında yüksek verimle üretim yapacaklarından kuşkularının olmadığının da altını çizdi.

Sumitomo’nun yüksek hızı, düşük yakıt sarfiyatı, üstün koparma gücü ve yüksek kova kapasitesi ile işletmelerin üretim kapasitesine katkı sağlayan SH490LHD-6 serisi, özellikle uzun bakım aralığı ve güçlü satış sonrası hizmetleri ile işletmelerde duruş olmaksızın çalışmaya imkan tanıyor. Yüksek çevrim hızı ile ton başı maliyeti düşüren Sumitomo ekskavatörleri, ağır hizmet tipi yapısı ile zorlu şantiye ve ocak koşullarında yüksek verimle çalışma imkanı sunmakta.

Bize Ulaşın!