Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SUMITOMO 6 Serisi SR Hidrolik Ekskavatör Eğitimi Yapıldı

Sumitomo’nun yeni 6 Serisi Short Radius (SR) model hidrolik ekskavatörleri için düzenlenen geniş katılımlı eğitim programı Ankara Bölge Müdürlüğü Eğitim Merkezi’nde tamamlandı. Eğitim Sumitomo’nun Tokyo’da bulunan Chiba Fabrikası’ndaki üretim ve tasarım ekibinin yanı sıra Uluslararası Satış Departmanı yetkililerince verildi.

Dünyanın önde gelen paletli hidrolik ekskavatör üreticisi Sumitomo, Short Radius serisi SH75X-6, SH80X-6A, SH145X-6, SH235X-6 modellerinde yaptığı büyük değişim ve yeniliklerle pazara yepyeni bir soluk getirdi. Yeni nesil çevreci ve ekonomik ISUZU Tier IV motor kullanılan 6 Serisi SR ekskavatörler, geniş ve ferah kabini, çok fonksiyonlu led ekranı, düşük gürültü seviyesi, yüksek güvenlik sağlayan ekstra koruma barları, ekstra güçlendirilmiş boom-arm ile yüksek dayanımlı yürüyüş takımları gibi daha pek çok özelliği ile rakiplerine fark atıyor.

Türkiye geneli satış yetkililerinin katıldığı 3-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen eğitim programında ürünler hakkında detaylı bilgiler verilerek rakiplere kıyasla sağladığı avantajlar anlatıldı. Yeni 6 Serisi ekskavatörlerin kullanıcılara sunduğu avantajları görerek ve uygulamalı olarak test eden satış yetkilileri sahada elde ettikleri tecrübeler ışığında müşteri taleplerinin çok ötesinde yepyeni bir konsept ile tasarlanan ürünlerin büyük ilgi göreceği konusunda şüphe duymadıklarını dile getirdiler.

6 SERİSİNE JAPONYA’DAN ÖDÜL
Yeni nesil çevreci ve yüksek performanslı motoru ile dikkat çeken 6 Serisi hidrolik ekskavatörlerden SH145X-6 aldığı ödül ile de göz doldurdu. SH145X-6 serisi, 2014 yılı sonunda Japonya’da yapılan ve 3.600 farklı tasarımın katıldığı değerlendirmede “En İyi 100 Tasarım” ve “Güvenli Çalışma Destek Sistemi” ödüllerini kazanarak büyük bir başarıya imza atmış oldu. İki gün süren eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

Bize Ulaşın!